Značka Salvest

Estónska značka SALVEST vznikla v roku 1946. Za svoju tradíciou si hrdo stojí, dbá na kvalitu, udržateľný prístup a prvotriedne suroviny. SALVEST sa snaží zabezpečiť, aby si každý mohol ľahko a pohodlne pochutnať na kvalitných a chutných pokrmoch.

Detské BIO príkrmy Põnn

Pre deti od 4 mesiacov

Detské príkrmy Põnn sú vyrobené výhradne z ovocia a zeleniny, ktoré nesú certifikát bio. Vznikajú v spolupráci s uznávanou estónskou pediatričkou Reet Raukas a neobsahujú žiadne konzervanty ani pridané cukry. Malí maškrtníci si na nich môžu pochutnávať už od 4 mesiacov, ale predstavujú ideálnu desiatu aj pre staršie deti.
Preskúmať

Ovocné BIO kapsičky Muuti

Pre deti od 6 mesiacov

Ovocné kapsičky muuti vznikajú iba z vyzretého bio ovocia, takže už nie je potrebné pridávať žiadny ďalší cukor. Prirodzene tiež neobsahujú laktózu ani lepok. Podľa toho, z akého ovocia sú vyrobené, si na nich môžu malí maškrtníci pochutnávať od 6, 8 alebo 12 mesiacov. Umožní im to praktické 110 gramové balenie s praktickým uzáverom.
Preskúmať

Ovocné BIO šťavy Smushie

Pre mamičky a deti od 3 rokov

Výdatná desiata v praktickom balení s uzáverom. Okrem lahodnej ovocnej zložky v bio kvalite kapsičky obsahujú tiež superpotraviny, ako napríklad spirulinu alebo chia semienka. Nie je nič jednoduchšie ako si niektorú z nich ráno prihodiť do tašky, takže zásobáreň zdravia prospešnej energie môžete mať pri sebe vždy, keď vám začne dochádzať.
Preskúmať

BIO polievky Prestó

Pre mamičky a deti od 3 rokov

Polievky Prestó sú naplnené vitamíny a energií až po okraj. Všetky ich zložky sú v bio kvalite a pochutnávať si na nich môžu ako dospelí, tak deti od troch rokov. Niektoré sú ľahko pikantné, iné jemné a krémovej. Okrem vegetariánov si medzi nimi vyberú si aj zaprisahaní vegáni. A tí ostatní si môžu ohriať tú polievku, na ktorú práve dostali chuť.
Preskúmať
Našli sme 59 produktov
Podľa zadaného filtra sme našli 59 produktov:

Filtrovať

24 / 59