Loading
Loading

SPÔSOBY DOPRAVY A ICH CENA

Tovar vám dovezieme až domov

DPD

ZVOĽTE SI ONLINE, KEDY VÁM KURIÉR BALÍČEK PRIVEZIE

DPD doručuje zásielky do druhého pracovného dňa. V SMS/e-maile dostanete informácie o zásielke a prístupové údaje, aby ste zásielku mohli sledovať online. V deň doručenia vám kuriér spresní doručovací čas v rozmedzí 2 hodín. Na www.dpd.sk si môžete zmeniť adresu alebo termín doručenia.

V prípade akýchkoľvek otázok o doručení alebo zmene doručenia zásielky, prosím, kontaktujte priamo dopravcu DPD na telefóne: 18 373 alebo na emaile: dpd@dpd.sk.

feedo-SK-slogan-CMYK

FEEDO® VÝDAJNE

OSOBNÝ ODBER

Objednajte si online a vyzdvihnite si vašu objednávku na jednom z našich 10 výdajných miest po celom Slovensku. Výdajne sa nachádzajú v predajniach Predeti.sk, kde sa môžete rozhliadnuť aj po ďalšom sortimente. Skúsený a kvalifikovaný personál vám poradí (napr. s nastavením). Akonáhle bude vaša zásielka na mieste, pošleme vám SMS.

Viac info o predajniach zistíte TU.

ZÁSILKOVNA

ZVOĽTE SI VÝDAJNÉ MIESTO, KDE SI BALÍČEK VYZDVIHNETE

ZÁSILKOVNA je skvelou možnosťou v prípade, že si balík chcete sami vyzdvihnúť na výdajnom mieste blízko vášho bydliska. Nemusíte sa tým pádom viazať na kuriéra.

Keď bude vaša zásielka pripravená k vyzdvihnutiu, príde vám SMS s podrobnými informáciami o výdajnom mieste.

Ulozenka logo

Chceli by ste iný spôsob dopravy alebo vyzdvihnutia tovaru?

Snažíme sa každému z vás vyhovieť a splniť vaše priania. Najskôr ich ale potrebujeme poznať – napíšte nám preto vaše tipy na info@feedo.sk. Ďakujeme a sľubujeme ľahší život všetkým mamičkám aj oteckom.

Feedo® výdajne

Ako rýchlo balíček doručíme?

1.

Ak máme tovar skladom, balíky odosielame po uhradení objednávky. Náš logistický tím pracuje na plné obrátky, aby ste svoj balíček mali doma čo najrýchlejšie. Objednávku vytvorenú dopoludnia odovzdáme dopravcovi nasledujúci deň po objednaní. Ak objednávku obdržíme po 12. hodine, odovzdáme ju najneskôr do dvoch pracovných dní.

2.

Ak si teda objednáte v pondelok do 12:00, zásielku odovzdáme dopravcovi najneskôr v utorok. Dopravca štandardne doručuje hneď na druhý pracovný deň, teda v stredu.

3.

V prípade, že tovar skladom nie je, budeme vás kontaktovať. Informácia o dostupnosti je uvedená u každého výrobku. Objednávka tovaru z www.kiido.sk môže doručenie predĺžiť o jeden pracovný deň.

Ajax loader