Dodanie - tovar vám dovezieme až domov

Cena dopravy

Prepravná spoločnosť
DPD Uloženka
Nákup 0 - 58,99 € 3,99 € 3,49 €
Nákup od 59 € ZADARMO ZADARMO
Dobierka (ak si zvolíte) 0,99 € 0,99 €
Váhové obmedzenie balíka do 50 Kg do 20 Kg

Podmienky doručenia do Vianoc

Milá mamička, milý otecko, je v našom záujme, aby ste sa zo svojich nákupov tešili už počas vianočných sviatkov. Preto Feedo.sk v expedícii ani na chvíľu nepoľaví. Aj napriek tomu sa však môže stať, že sa doba doručenia predĺži o niekoľko pracovných dní, z dôvodu preťaženia nášho dopravcu v predvianočnom období. Pokiaľ si chcete svoj nákup užiť ešte pred Vianocami, odošlite svoju objednávku a zaplaťte najneskôr 16. decembra 2016 8:00.

Odoslanie platby u DPD

Pokiaľ si chcete svoj nákup užiť ešte pred Vianocami, odošlite svoju objednávku a zaplaťte najneskôr 16. decembra 2016 8:00


U bankového prevodu počítajte s dvojdňovou lehotou pre zrealizovanie platobnej operácie.


Ako rýchlo balíček doručíme?

Pokiaľ máme tovar skladom, balíky odosielame ihneď po uhradení objednávky. Náš tím skladníkov pracuje na plné obrátky, aby ste svoj balíček mali doma čo najrýchlejšie. Objednávky prijaté po 12:00 hod. spravidla predáme dopravcovi do dvoch pracovných dní.


V prípade, že tovar skladom nie je, budeme vás kontaktovať. Informácia o dostupnosti je uvedená pri každom výrobku.


Pokiaľ máme tovar skladom, balíky odosielame ihneď po uhradení objednávky. Náš tím skladníkov pracuje na plné obrátky, aby ste svoj balíček mali doma čo najrýchlejšie. Objednávky prijaté po 12:00 hod. spravidla predáme dopravcovi do dvoch pracovných dní. V priedvianočnom období (november, december)sa doba doručenia môže predĺžiť.


V prípade, že tovar skladom nie je, budeme vás kontaktovať. Informácia o dostupnosti je uvedená pri každom výrobku.


Aké prepravné spoločnosti ponúkame?

DPD – zvoľte si online, kedy vám kuriér balíček privezie


DPD doručuje zásielky do druhého pracovného dňa. V SMS/e-maile dostanete informácie o zásielke a prístupové údaje, aby ste zásielku mohli sledovať online. V deň doručenia vám kuriér spresní doručovací čas v rozmedzí 2 hodín. Na www.dpd.sk si môžete zmeniť adresu alebo termín doručenia.


V prípade akýchkoľvek otázok o doručení alebo zmene doručenia zásielky, prosím, kontaktujte priamo dopravcu DPD na telefóne: 18 373 alebo na emaile: dpd@dpd.skuloženka – zvoľte si výdajné miesto, kde si balíček vyzdvihnete

ULOŽENKA je skvelou možnosťou v prípade, že si balík chcete sami vyzdvihnúť na výdajnom mieste blízko vášho bydliska. Nemusíte sa tým pádom viazať na kuriéra, ale prísť si pre balík na vami zvolenú pobočku do 7 dní. 


Keď bude vaša zásielka pripravená k vyzdvihnutiu, príde vám e-mail s podrobnými informáciami o výdajnom mieste.Doručenie až k dverám

Chcete mať svoje bábätko stále pod vlastným dohľadom? Požiadajte kuriéra, ktorý vám váš balík prinesie až k dverám. Teraz unikátne len u dopravcu DPD.

Ako funguje dodanie?

Výhodou služby DPD je telefonický kontakt s vodičom, s ktorým je možné dohodnúť sa na čase dodania. Pri využití tejto služby vás požiadame o vaše telefónne číslo.

Čo keď sa balík poškodí?

V prípade poškodenia balíku pri preprave službou DPD Vám poskytneme 100% náhradu tovaru!

Ako vrátiť  alebo vyreklamovať  tovar?

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Ajax loader