Dodanie

SPÔSOBY DOPRAVY A ICH CENA

Tovar vám dovezieme až domov

SLOVAK PARCEL SERVICE

ZVOĽTE SI ONLINE, KEDY VÁM KURIÉR BALÍČEK PRIVEZIE

3,49 €

Pri nákupe nad 59,99 € ZADARMO

Objednávku Vám domov doručí kuriér od prepravnej spoločnosti SPS. Pred doručením vás bude kontaktovať vodič ohľadom predpokladaného času dodania. Dopravca spravidla doručuje do 48 hodín od expedície (v období november/december sa doba doručenia môže predĺžiť). O expedícii z nášho skladu Vás budeme informovať e-mailom.  Zákaznícky servis je možné kontaktovať telefonicky na linke 16877 s použitím lokálnej predvoľby. Na https://www.sps-sro.sk/  si môžete zmeniť adresu alebo termín doručenia.

MicrosoftTeams-image

FEEDO® PREDAJNE

OSOBNÝ ODBER

Zadarmo

Objednajte si online a vyzdvihnite si vašu objednávku na jednom z našich 8 výdajných miest po celom Slovensku. V predajniach Feedo, kde sa môžete rozhliadnuť aj po ďalšom sortimente. Skúsený a kvalifikovaný personál vám poradí s výberom aj s nastavením. Akonáhle bude vaša zásielka na mieste, pošleme vám SMS.

Viac info o predajniach zistíte TU.

Packeta

ZVOĽTE SI VÝDAJNÉ MIESTO, KDE SI BALÍČEK VYZDVIHNETE

2,49 €

Pri nákupe nad 59,99 € ZADARMO

Packeta je skvelou možnosťou v prípade, že si balík chcete sami vyzdvihnúť na výdajnom mieste blízko vášho bydliska. Nemusíte sa tým pádom viazať na kuriéra.

Keď bude vaša zásielka pripravená k vyzdvihnutiu, príde vám SMS s podrobnými informáciami o výdajnom mieste.

Ulozenka logo

Chceli by ste iný spôsob dopravy alebo vyzdvihnutia tovaru?

Snažíme sa každému z vás vyhovieť a splniť vaše priania. Najskôr ich ale potrebujeme poznať – napíšte nám preto vaše tipy na info@feedo.sk. Ďakujeme a sľubujeme ľahší život všetkým mamičkám aj oteckom.

Ako rýchlo balíček doručíme?

1.

Ak máme tovar skladom, balíky odosielame po uhradení objednávky. Náš logistický tím pracuje na plné obrátky, aby ste svoj balíček mali doma čo najrýchlejšie. Objednávku vytvorenú dopoludnia odovzdáme dopravcovi nasledujúci deň po objednaní. Ak objednávku obdržíme po 12. hodine, odovzdáme ju najneskôr do dvoch pracovných dní.

2.

Ak si teda objednáte v pondelok do 12:00, zásielku odovzdáme dopravcovi najneskôr v utorok. Dopravca štandardne doručuje hneď na druhý pracovný deň, teda v stredu.

3.

V prípade, že tovar skladom nie je, budeme vás kontaktovať. Informácia o dostupnosti je uvedená u každého výrobku. Objednávka tovaru z www.kiido.sk môže doručenie predĺžiť o jeden pracovný deň.