Feedo predajne

Feedo predajne

Naše FEEDO predajne so špecializovaným dojčenským sortimentom nájdete vo viacerých slovenských mestách. Aj keď je nakupovanie na online pohodlné, náš vyškolený personál vám dokáže poradiť a inšpirovať vás k výberu dojčenského sortimentu podľa vašich potrieb. V našej najväčšej predajni v OC Korzo ako na jedinej si môžete vyskúšať kočík na našej prekážkovej dráhe a reálne ho otestovať. Taktiež v Bratislave ako aj na ostatných predajniach vám autosedačku predvedieme na našom trenažéry.

Sme najväčšou sieťou s kojeneckým sortimentom na Slovensku a predajne Bratislava, Nitra, Trenčín, Žilina, Banská Bystrica, Košice, Dunajská Streda, Senica sú pripravené na vašu návštevu. Hľadáte nejakú konkrétnu značku alebo potrebujete poradiť s výberom? Na FEEDO predajni si kočík, autosedačku, hračky, prípadne potreby do pôrodnice určite vyberiete.

Taktiež si priamo na e-shope FEEDO viete rezervovať vami vybraný sortiment na konkrétnej predajni, a následne vám na vami zvolenej predajni kočík či autosedačku odprezentujú, vysvetlia funkčnosť a vlastnosti, aby ste boli maximálne spokojní so svojim výberom.

Sme odhodlaní byť prvou predajňou pre tehotnú ktorú by mala navštíviť, vytvoriť vám z nakupovania pekný zážitok, a pomôcť pri výbere budúcim rodičom so všetkým pre bábätko.