Značka Kinderkraft

Kinderkraft - nájsť podľa kategórie

Kinderkraft - najlepšie predávané

KINDERKRAFT - najlepší pomer ceny a kvality (nielen) u detských kočíkov

Hračky a oblečenie porozhadzované všade okolo, kočík, ktorý škrípe, a k tomu treba kúpiť stoličku a bicykel… Každý rodič to pozná. Byť rodičom nie je ľahké, ale vďaka výrobkom Kinderkraft to môže byť jednoduchšie. Tvoríme výrobky, ktoré v sebe spájajú veľa funkcií, ktoré majú rodičom život v prvom rade uľahčiť.

Predstavte si pohodlnejšie prechádzky mimo mesta, ľahšiu manipuláciu s kočíkom medzi regálmi v obchode, ľahšie čistenie stoličky pri zavádzaní príkrmov a prvom samostatnom jedení či príjemné učenie hrou. Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby mysleli na spríjemnenie rodičovského života – aby ste mohli tráviť čas s rodinou s čo najväčším potešením. Vsádzame na dôveru, bezpečnosť a kvalitu.

Pomôžte si v nádhernom, no často náročnom období rodičovstva s produktami Kinderkraft! Na základe vlastných skúseností sme vyvinuli výrobky pre deti, ktoré milujú ako rodičia, tak aj ich ratolesti.

Čo ponúkame?

  • Detské kočíky – pohodlné, ľahké a ľahko ovládateľné športové kočíky, ako aj kombinované 2 v 1 a 3 v 1 kočíky.
  • Autosedačky – bezpečné, testované, pohodlné a odolné.
  • Bicykle – trojkolky, odrážadlá a bicyklíky, ktoré rastú s dieťaťom.
  • Turistické postieľky a prístelky – ľahké, jednoducho skladacie turistické postieľky na cestovanie a pohodlné a bezpečné prístelky.
  • Stoličky na kŕmenie – skladacie, odolné a predovšetkým jednoduché na čistenie a údržbu.
  • Edukatívne hracie podložky – pevné a nádherné kontrastné vzdelávacie podložky, ako aj podložky s funkciou „suchého“ bazéna.
  • Kolísky – kolísky 5 v 1 pre batoľatá a detské kresielka a lehátka s funkciou hojdania.
  • Ergonomické nosiče – testované z hľadiska bezpečnosti a súladu s Európskymi bezpečnostnými normami (CEN TR). Naše ergonosiče majú certifikát inštitútu HIP Displasia.
  • Detský nábytok – nádherný, funkčný a priestranný drevený nábytok, ktorý vám umožní udržať v detskej izbe poriadok.

Poznáme potreby rodičov – všetky Kinderkraft výrobky totiž vznikajú na základe dlhoročných skúseností našich zamestnancov, ktorí sú takisto rodičmi. Vieme, že bezpečnosť a pohodlie vášho dieťaťa sú pre vás najdôležitejšie. Práve preto ponúkame výrobky, ktoré sú odpoveďou na všetky vaše potreby.

Spĺňame tiež požiadavky detičiek, ktoré očakávajú od našich produktov ako zábavu, tak aj pohodlie pri ich používaní. Používame materiály, ktoré sú nielen bezpečné pre deti, ale sú zároveň funkčné a estetické. Nami predávané detské výrobky prechádzajú prísnymi testami kvality.

Dôvera, bezpečnosť a kvalita – práve také sú výrobky od Kinderkraft!

Našli sme 155 produktov
Podľa zadaného filtra sme našli 155 produktov:

Filtrovať

24 / 155