QPLAY

V roku 2016 bola založená spoločnosť QPlay GmbH, ktorej poslaním je vytvárať výrobky, ktoré sú zábavné a funkčné s dôrazom na odolnosť, vlastnosti a trendový dizajn. Každý z nami vyrábaných produktov zohľadňuje aj pohodlie a bezpečnosť vášho dieťaťatka, aby sme vytvorili produkt, ktorý si užije celá rodina.

Nikdy nerobíme kompromisy v oblasti kvality. Vždy si kladieme vyššie nároky ako všetky oficiálne normy testované schválenými laboratóriami a vždy vyššie ako konkurencia.
Naše testovacie zariadenie, v ktorom vykonávame extrémne a intenzívne testy našich výrobkov, zabezpečuje, že výrobky spĺňajú najvyšší štandard kvality.

Qplay patentovaná technológia manévrovania navrhnutá do posledného detailu pre pohodlie rodičov. Výsledkom je pokročilá, elegantná trojkolka, ktorá sa riadi hladko a ľahko. Je navrhnutá tak, aby bola intuitívna a ľahko sa používala. Pridajte k tomu inteligentný funkčný dizajn a uvidíte, ako to ide tak úžasne dohromady. Vďaka všetkým týmto veciam získava Qplay už takmer desaťročie stále nové a nové ocenenia v tomto odvetví.

Pôsobíme vo viac ako 50 krajinách sveta a sme uznávaní za kvalitu, inovácie a dizajn.

Našli sme 50 produktov
Podľa zadaného filtra sme našli 50 produktov:

Filtrovať

24 / 50