Fešácke oblečenie Carter's s 25 % zľavou

Fešácke oblečenie Carter's s 25 % zľavou

3. 10. – 30. 10. 2022

Deti rastú ako mrknutím oka. Jeden deň by sa do svetríka vliezli dvakrát a ďalší im ho navlečiete len na jednu ručičku. Využite preto jedinečnú príležitosť, vyberte si z ponuky krásnych kúskov značky Carter’s a ušetrite 25 %.

Pre členov Feedo Clubu ďalších 20 % navyše!

Máte nevyužitý KUPÓN S 20 % ZĽAVOU NA OBLEČENIE v rámci Feedo Clubu? V tom prípade ho neváhajte využiť a nakúpiť si Carter´s akciové kúsky ešte výhodnejšie. Stačí sa prihlásiť do konta, vybrať si z našej ponuky a uplatniť svoj platný kupón TEXTIL20FC v košíku.

V prípade, že kupón ešte nemáte alebo ste ho už vyčerpali, stačí ak si v rámci októbra opäť spravíte nákup nad 49,99 € a kupón s 20 % ZĽAVOU NA OBLEČENIE vám pristane v schránke do 4 dní od nákupu. Okrem toho získate automaticky aj 10 % ZĽAVU na všetko okrem spotrebného tovaru a 20 % ZĽAVU na výživu Plasmon.

Ak ešte nie ste členom Feedo Clubu, neváhajte sa registrovať a začať čerpať všetky jeho výhody. Za registráciu získate okamžite darček DOPRAVA ZDARMA NA PRVÚ OBJEDNÁVKU a ešte omnoho viac. Stačí už len pár klikov…

Našli sme 385 produktov
Podľa zadaného filtra sme našli 385 produktov:

Filtrovať

24 / 385