Pomôcky na dojčenie Philips Avent

Philips AVENT odsávačka materského mlieka je inšpirovaná bábätkom, praktická pre mamičku. Technológia prirodzeného pohybu. Efektívne kombinuje vákuum a stimuláciu bradaviek pre rýchlejší tok mlieka. Odsávačka materského mlieka je ideálna pre mamičky, ktoré hľadajú vyslobodenie od bežných problémov pri dojčení, ako sú hltanie alebo popraskané bradavky. Ponúkame elektrické odsávačky aj ručné odsávačky AVENT.  

Manuálna odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho bez potreby elektriny alebo batérií. Odsávanie bude jemné a bezbolestné, odsávačka vám pomôže prekonať i bežné problémy, ako sú naliate prsia alebo bolestivé bradavky. 

Vyskúšajte našu najpredávanejšiu odsávačku - elektrickú odsávačku materského mlieka elektronickú SCF395/11 pre rýchlejšie a pohodlnejšie odsávanie. Obsahuje menej častí, čo znamená jednoduché zostavenie, použitie aj čistenie. Uzatvorený systém pre hygienické odsávanie – žiadne mlieko v hadičke. 

Novinkou na trhu je odsávačka materského mlieka elektrická Essential SCF323/11 za bezkonkurenčnú cenu.

Philips AVENT odsávačka materského mlieka zaisťuje optimálny prietok mlieka a prispôsobí sa tvaru a veľkosti vašich pŕs. Pohodlná, rýchla a praktická pomoc pre každú novopečenú mamičku. Ploché alebo vpadnuté bradavky môžu pre ženy, ktoré chcú dojčiť, predstavovať problém. Niplette AVENT jemným prisatím vtiahne bradavku do malého plastového klobúčika, ktorý sa podobá náprstku. Odporúčame zakúpiť užitočné pomôcky pre každú dojčiacu mamičku ako Vložky do podprsenky a AVENT chránič prsných bradaviek 

Našli sme 45 produktov
Podľa zadaného filtra sme našli 45 produktov:

Filtrovať

24 / 45