3x SALVEST Muuti BIO Banán, broskyňa a mango s ryžovým proteínom (110 g)

Kód produktu: F166917 Dodávateľský kód: VP-F166917

Značka:

3x SALVEST Muuti BIO Banán, broskyňa a mango s ryžovým proteínom (110 g)

Značka:

Ovocný príkrm s ryžovým proteínom pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje banánové, broskyňové a mangové pyré, to všetko v bio kvalite. A aby v nej bolo ešte niečo navyše, obsahuje tiež 2,8 % bio ryžového práškového proteínu. Naopak neobsahuje žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy a ani konzervanty. Ak by ju váš malý stravník náhodou nezjedol celú, nie je nič jednoduchšie ako ju znovu zavrieť a zvyšok mu nechať na neskôr. Výrobok je tepelne opracovaný a jeho trvanlivosť zabezpečuje šetrná pasterizácia.

Návod na prípravu:

  • Výrobok je pripravený na použitie, a ak je skladovaný pri izbovej teplote, nie je potrebné ho ohrievať. Obsah kapsičky je vhodné podávať deťom malou lyžičkou. Začnite jednou až dvoma čajovými lyžičkami denne a množstvo postupne zvyšujte. Kapsička nie je určená k ohrevu v mikrovlnnej rúre.

Zloženie:

  • Bio banánové pyré (40 %), bio broskyňové pyré (30 %), bio mangové pyré (27,2 %), bio ryžový práškový proteín (2,8 %).
  • Bez lepku.
  • Nutričná hodnota na 100 g: Energia 353 kJ / 80 kcal; tuk 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 16 g, z toho cukry 1 g; bielkoviny 3,2 g; soľ 0,04 g. Potravina pre osobitné výživové účely.

Skladovanie:

  • Neotvorený výrobok sa skladuje pri bežnej izbovej teplote. Otvorenú kapsičku znova uzavrite a skladujte v chladničke po dobu maximálne 24 hodín. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Výrobca: AS Salvest, Aruküla tee 3, 51017, Tartu, Estónsko

Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.