WELEDA Ukľudňujúci pleťový krém 50 ml

Kód produktu: weleda62149 Dodávateľský kód: 9666

Bežná cena

12,65 €
Cena za 100 ml: 25,30 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

WELEDA Ukľudňujúci pleťový krém 50 ml

Značka:

Upokojenie pre detskú precitlivenú, suchú alebo atopickú pokožku. Keď je dieťatko šťastné a smeje sa, môžu byť spokojní aj jeho rodičia. Pri vývoji nášho upokojujúceho detského radu sme spolupracovali s pôrodnými asistentkami tak, aby vznikli výnimočne šetrné produkty vhodné na hypersenzitívnu, suchú a atopickú pokožku bábätka. Upokojujúci pleťový krém kombinuje jemný dotyk utišujúcich extraktov z ibiša s vyživujúcimi organickými olejmi z kokosového orecha a sladkých mandlí. Zlatý včelí vosk vytvára na koži odolnú vrstvu, ktorá ju chráni pred vonkajšími vplyvmi. Suchá a svrbiaca koža je upokojená a chránená prirodzeným spôsobom.

Organický včelí vosk vytvára na pokožke ochranný film a súčasne vytvára jemnú prírodnú vôňu. Svrbiaca a suchá pokožka je upokojená prírodnou cestou. Vhodný pre vegetariánov. Šetrný prírodný pleťový krém bez pridanej parfumácie obsahuje len tie najmilšie dary prírody – ibiš lekársky, sirôtku, sladké mandle, včelí vosk a kokosový orech.

Zloženie:

Voda, Kokosový olej, Sezamový olej, Glycerín, Alkohol, Mandľový olej, Včelí vosk, Glyceryl stearát sa, Olej zo semien boráku lekárskeho, Olej zo semien svetlice farbiarskej, Cetearyl alkohol, Cetearyl Glucosid, Nezmydelniteľný podiel slnečnicového oleja, Hydro Violkový extrakt, Extrakt koreňa proskurníka lekárskeho, Kyselina mliečna, Xantánová guma, Glyceryl kaprylát

Značka:
Weleda