WELEDA Ukľudňujúce telové mlieko 200 ml

Kód produktu: weleda62150 Dodávateľský kód: 7531

Bežná cena

18,60 €
Cena za 100 ml: 9,30 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

WELEDA Ukľudňujúce telové mlieko 200 ml

Značka:

Šetrná starostlivosť o suchú a citlivú detskú pokožku. Pri vývoji telového mlieka sme oslovili pôrodné asistentky, aby nám pomohli vytvoriť hydratačnú, efektívnu a naozaj šetrnú receptúru. Výsledkom je to najjemnejšie telové mlieko, aké sme kedy vyvinuli. Organický extrakt z ibiša lekárskeho zahalí bábätko do chladivého ochranného filmu, láskavý extrakt zo sirôtky upokojuje podráždenie a organický kokosový a sezamový olej vyživujú pokožku. Telové mlieko uľavuje od svrbenia a prináša na koži príjemný chladivý pocit. Ľahkú vôňu mu dodávajú starostlivo vybrané prírodné zložky. Nemuseli sme do neho teda pridávať žiadnu parfumáciu ani esenciálne oleje. Upokojujúce telové mlieko je ideálne na jemnú pokožku, ktorá si zaslúži byť rozmaznávaná – najmä v rodine, ktorá sa už stretla s alergiami a citlivou kožou.

Vyživuje a upokojuje precitlivenú, suchú a atopickú pokožku. Zmierňuje podráždenia. Príroda dokáže byť neskutočne láskavá … Naše Upokojujúce telové mlieko je ideálnou starostlivosťou o bábätká s precitlivenou alebo atopickou pokožkou – upokojuje a chráni!

Zloženie:

Voda, Kokosový olej, Sezamový olej, Glycerín, Alkohol, Včelí vosk, Hydrogenované coco-glyceridy, Kakaové maslo, Olej zo semien boráku lekárskeho, Olej zo semien svetlice farbiarskej, Nezmydelniteľný podiel slnečnicového oleja, Glyceryl stearát sa, Mandľový lekárskeho, Violkový extrakt, Cetearyl alkohol, Cetearyl Glukosid, Xantanová guma, Glyceryl kaprylát, Skvalén

Značka:
Weleda