WELEDA Nechtíkový dojčenský set

Kód produktu: F002920 Dodávateľský kód: 0155

Bežná cena

29,71 €

Zľavnená cena

25,85 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

WELEDA Nechtíkový dojčenský set

Značka:

Obsah:

  • nechtíková dojčenská kúpeľ 200ml
  • nechtíkový dojčenský olej 200ml
  • nechtíkový dojčenský krém 75ml
  • látková bavlnená plienka s potlačou Weleda, 50 × 70 cm

V balíčku nájdete Nechtíkový dojčenský olej, Nechtíkový dojčenský krém a Nechtíkovú dojčenskú kúpeľ. Navyše ako darček bavlnenú plienku s potlačou Weleda, rozmer 50 × 70cm.

Nechtíkové prípravky Weleda sú vhodné pre bábätká už od prvého dňa po narodení, chráni pokožku, nezaťažujú ju a dôkladne o ňu starajú. Šetrné zloženie je vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, výťažky nechtíka lekárskeho majú navyše protizápalové, antibakteriálne a hojivé účinky.

Sú vyrobené v spolupráci s pôrodnými asistentkami a dermatologicky testované na citlivú a atopickú pokožku.

WELEDA Nechtíkový dojčenský krém 75ml

Účinne chráni citlivú pokožku pred vznikom zaparenín v oblasti plienok. Lanolín a oxid zinočnatý chráni jemnú pokožku spoľahlivo pred vlhkosťou. Výťažky z nechtíka lekárskeho v BIO kvalite majú upokojujúce a hojivé účinky aj na už vzniknuté zapareniny. Mandľový a sezamový olej päsťou a regenerujú jemnú detskú pokožku.

Prípravok je nositeľom certifikátu Natrum. Neobsahuje syntetické konzervačné látky, farbivá či parfumy ani minerálne oleje (parafín či vazelínu).

WELEDA Nechtíkový dojčenská kúpeľ 200ml

Jemná nepenivá kúpeľová prísada má šetrné čistiace a jemné ošetrujúca účinky. Sezamový olej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a čistý mandľový olej chránia pokožku pred vysušením, dodávajú jej tuk, ktorý stráca pokožka pôsobením vody. Pokožka zostáva po kúpeli jemná a hebká. Výťažok z nechtíka v 100% BIO kvalite má upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky. Prípravok posilňuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky.

WELEDA Nechtíkový kojenecký olej 200ml

Vyživuje a chráni obzvlášť citlivú pokožku, neparfumovaný. Ideálny pre každodennú starostlivosť najmä po kúpeli. Chráni a vyživuje prirodzeným spôsobom jemnú kožu novorodencov, dojčiat i starších detí s extrémne citlivou pokožkou. Sezamový olej v BIO kvalite chráni pred vysušením, výťažok z ekologicky pestovaného nechtíka lekárskeho má upokojujúce a antibakteriálne účinky.

Značka:
Weleda
BIO/ECO
áno