WELEDA Mlieko čistiace na zadoček

Kód produktu: F161332 Dodávateľský kód: 007973F0

Bežná cena

13,84 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

WELEDA Mlieko čistiace na zadoček

Značka:

Čistiace mlieko na báze olivového oleja s výťažkom nechtíka lekárskeho v bio kvalite a včelím voskom upokojuje a chráni citlivú detskú pokožku na zadočku.

• Šetrne čistí plienkovú oblasť • Ošetruje podráždenú a začervenanú pokožku • Upokojuje a vyživuje citlivú pokožku na zadočku

Rad šetrných prípravkov Weleda pre najmenších s obsahom nechtíka lekárskeho bol vyvinutý v spolupráci s pôrodnými asistentkami tak, aby vyhovoval deťom už od ich narodenia. Šetrné zloženie s výťažkami z nechtíka lekárskeho v bio kvalite, ktorý upokojuje a zvláčňuje pokožku a podporuje jej prirodzené obranné vlastnosti. Výrobky pochádzajúce z prírody sa už 30 rokov starajú o jemnú pokožku tých najmenších.

Použitie: Pred použitím pretrepte. Malé množstvo naneste na vatový tampón alebo netkanú textíliu a očistite zadoček. Nie je nutné oplachovať vodou.

Tip: Vyrobte si s použitím Čistiaceho mlieka jemné vlhčené obrúsky – nastrihajte netkanú textíliu, namočte vo vode s pár kvapkami Čistiaceho mlieka a jemne vytlačte prebytočnú tekutinu. Uchovajte v uzatvárateľnej škatuľke a použite do dvoch dní.

Znášanlivosť pokožky bola dermatologicky testovaná.

Prípravok je vhodný aj na citlivú pokožku.

Zloženie:

Voda, Slnečnicový olej, Olivový olej, Glycerín, Hydrolyzovaný včelí vosk, Extrakt kvetov nechtíka lekárskeho, Sezamový olej, Glyceryl kaprylát, Xantanová guma, Kyselina citrónová, Tokoferol, Kaproyl/lauroyl laktylát sodný, Hydroxid sodný

Značka:
Weleda
BIO/ECO
nie