TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP manual

Kód produktu: F113112 Dodávateľský kód: TLBPMAN

Bežná cena

27,99 €

Zľavnená cena

23,79 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP manual

Značka:

Nutrio BP Manual – Ručná odsávačka materského mlieka.

Pokiaľ chcete pre seba i svoje dieťa vždy len to najlepšie, ale okolnosti vám zrovna neprajú, Nutrio BP Manual je pre vás tou správnou voľbou. Pomôže vám vyriešiť aktuálny nedostatok alebo prebytok materského mlieka a zachráni vás vo chvíľach, keď práve nemôžete dojčiť prirodzenou cestou. Vďaka odsávačke si môžete mlieko pripraviť na neskôr, napríklad keď dieťa práve spinká. V chladničke vám vydrží až 48 hodín. Odsávačku so sebou môžete vziať aj na cesty, nezaberie vám skoro žiadne miesto, ľahko sa skladá a čistí.

Presná simulácia dojčenia Odsávačka je vďaka stimulácii toku mlieka vhodná aj pre mamičky, ktoré majú problémy s laktáciou alebo s dojčením všeobecne. Pomôže ale aj v situáciách, keď sa dieťatko nechce prisať k prsníku.

Kompaktná a vhodná aj na cesty Odsávačka je ľahká a bez problému sa vám vojde napríklad do prebaľovacej tašky. Môžete ju so sebou zobrať kamkoľvek. Je ideálnym pomocníkom pre mamičky, ktoré chcú sebe i svojmu dieťaťu dopriať komfort a pohodlie aj na cestách.

Praktické prevedenie a jednoduchá obsluha Odsávačku tvorí len niekoľko častí, zložíte ju veľmi ľahko. Jej ovládanie je intuitívne.

Vlastnosti:

  • 100% silikón bez BPA – Odsávačka je vyrobená z kvalitného silikónu a neobsahuje zlúčeninu BPA.
  • Pocit prirodzeného dojčenia – Odsávačka podporuje laktáciu a napodobňuje prirodzený priebeh dojčenia.
  • Jemný silikón pre maximálne pohodlie – Zjemňujúci silikónový nadstavec uľahčuje odsávanie, zvyšuje váš komfort a zmierňuje prípadnú bolesť pri dojčení.
  • Jednoduchá obsluha aj čistenie – Odsávačka sa skladá veľmi ľahko, len z niekoľkých dielov, jej používanie aj čistenie je jednoduché a intuitívne.
  • 2 úrovne sania – Pri voľbe tlaku máte na výber z dvoch úrovní, tlak odsávania ľahko regulujete tak, aby vám to bolo príjemné.
  • Tichá a zároveň výkonná – Obsluhu odsávačky zvládne každá mamička, poteší vás aj jej tichý chod.
Značka:
TrueLife
Vlastnosti
manuálna