TINY LOVE Hračka interaktívna Lev Leonardo, 1r+

Kód produktu: F159118 Dodávateľský kód: TL1504406830
 • Farba:

Bežná cena

29,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

TINY LOVE Hračka interaktívna Lev Leonardo, 1r+

Značka:

Inteligentný interaktívny kamarát dokáže urobiť zázraky v rozvoji vášho dieťatka!

Úžasná interaktívna hračka postavy Malého Bádateľa- stále usmiateho a zvedavého levíka Leonarda- s výraznou tvárou a úsmevom pomenovaná na počesť Leonarda Da Vinciho. Špeciálne navrhnutá pre ročné deti za pomoci expertov na ich rozvoj. Veľkosť Malých Bádateľov je prispôsobená veľkosti detských rúk a motorickým schopnostiam vášho dieťatka.

Zahrajme sa! Zahrajme sa hru „Kukuk, kto je tam?“- najpríjemnejšia zábava pre ročné dieťa

 1. Schovajte Leonarda napríklad pod deku a on začne dieťatko nabádať, aby ho našlo. Najlepšie je hračku schovať vždy na iné miesto (do krabice, zásuvky, alebo kdekoľvek inde), čím hru spestríte.
 2. Nájdite ho a on bude tlieskať a rozprávať.

Dieťatko sa týmto spôsobom učí rozpoznávať zvuky a tiež si trénuje priestorovú orientáciu. Taktiež sa dozvie, že to čo zmizne z jeho zorného poľa, nezmizne navždy.

Poštekli ma Stlačením hračky na brušku sa rozžiari Leonardovo srdiečko a rozosmeje sa. Táto hra učí dieťatko rozpoznávať časti tela, rozširuje jeho slovnú zásobu a umožňuje mu pochopiť vzťah medzi príčinou a následkom.

Nakŕm ma Priložením jabĺčka k ústam bude hračka vydávať zvuky chrumkania. Vďaka tejto hre sa dieťatko učí porozumieť každodennej situácii („Zvieratko je hladné, treba ho nakŕmiť.“) a tiež starať sa o ostatných.

Zatras so mnou Zatras s Leonardom, aby stratil rovnováhu a veselo sa zasmial. Potrasením hračky raz jednou rukou, niekedy druhou, nad hlavou, alebo nízko sa dieťatko učí ovládať vlastné telo.

Urob, aby som si kýchol Stlač Leonardov noštek, aby si zábavne kýchol. Dieťatko sa učí vzťahom medzi príčinami a následkami („Stlačil som nos a zvieratko si kýchlo“), tiež napodobňovať a spoločne sa hrať- bude predstierať, že kýcha a bude stláčať svoj nos, aj váš.

Skáč so mnou Nechaj Leonarda skákať, aby zo seba vydal skákacie zvuky. Hra podporuje rozvoj zmyslu pre rytmus a tiež zlepšuje motorickú koordináciu. Dieťatko bude chcieť tiež skákať.

Uspi ma Polož Leonarda na chrbátik a trpezlivo čakaj, kým začne vydávať zvuky chrápania. Dieťatko sa učí trpezlivosti, tiež ako sa starať o iných (hračku bude zakrývať perinkou, spievať jej uspávanku, bude ju hladkať). Rodič môže batoľa upozorniť, keď je čas si zdriemnuť, alebo spať. S takýmto priateľom to vaše dieťatko určite urobí radšej.

Malý Bádateľ je ideálnym darčekom pre ročné dieťa, rodičia dieťatka vám zaň budú určite vďační!

Sada obsahuje aj 7 vývojových kariet s hrami (na stiahnutie), ktoré rodičom umožňujú nielen úplné pochopenie vývojovej hodnoty jednotlivých hier, ale tiež inšpirujú k mnoho ďalším!

Vlastnosti:

 • učí o každodenných činnostiach
 • kukuk – hra na schovávačku, je jedinečná a obľúbená hra každého ročného dieťatka
 • vďaka inteligentným senzorom reaguje na to, čo s ním dieťa robí
 • príčina a následok – vhodné pre úroveň porozumenia detí v tomto veku
 • dieťa pri hre zlepšuje rôzne zručnosti, rozširuje slovnú zásobu a získava vedomosti o svete
 • rozmery hračky sú prispôsobené detskej ruke a motorike
 • hračka podporuje rodičov pri rozprávaní rozprávok / príbehov
 • vytvára puto medzi batoľaťom a rodičom
 • povzbudzuje k spoločnej hre a posilňovaniu väzieb, ale dieťatko sa zabaví aj pri samostatnom hraní

Rozmery: 6,4 × 10,5 × 9,8 cm

Sú potrebné 2×AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia

Značka:
TinyLove
Vek
od 1 roka
Materiál
plast