TEDDIES Plávací nákrčník Flipper modrý

TEDDIES Plávací nákrčník Flipper modrý

skladom
Bežná cena: 11,69 €
akčná cena: 9,99 €

Kód: F012725 , EAN: 8592190105020

TEDDIES Plávací nákrčník Flipper modrý

Plavací nákrčník vhodný pre deti vo veku 0 – 24 mesiacov.

Miluje vaše dieťa vodu alebo sa jej bojí? S nákrčníkom Flipper sa bude na kúpanie aj plávanie naozaj tešiť. Vďaka nákrčníku je pobyt vo vode bezpečnejší a zábavnejší.

Bezpečné a veselé kúpanie:

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre našich najmenších. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak je pri kúpaní pokojné. Na rozdiel od ostatných kúpacích pomôcok (krídelká, plávacie kruhy) atesty dovoľujú používať tento plávací nákrčník už od narodenia. Vzhľadom k prirodzenému psychomotorickému vývoju dieťaťa doporučujeme kúpanie s Flipper nákrčníkomod 9. mesiaca.

Hlavné vlastnosti nákrčníku Flipper:

Flipper sa ľahko nasadzuje aj dáva dole a dieťa si na neho rýchlo zvykne. Tým, ako podopiera hlavičku, fixuje fyziologicky správnu polohu tela vo vode, a pritom dieťa prirodzene nadnáša. Pre dieťa je maximálne bezpečný, môžete sa na neho 100% spoľahnúť.

  • Dvojaké zapínanie (suchý zips a karabína) umožňuje nasadiť kruh presne tak, aby dieťatku nebol voľný ani príliš tesný.
  • Bezpečnostné ventily zabraňujú nechcenému úniku vzduchu.
  • Vo vnútri vzduchovej komory je ešte druhá, so samostatným ventilom. Prípadné poškodenie preto nespôsobí úplné vyfúknutie.
  • Kvalitný materiál (PVC) nie je cítiť, je hypoalergénny a odolný proti nechcenému pretrhnutiu.
  • Vnútorný šev je špeciálne upravený tak, aby neodieral detský krk.
  • Vďaka dvom madlám na spodnej strane kruhu sa dieťa cíti ešte bezpečnejšie, pretože sa má čoho chytiť.
  • Vyrába sa v dvoch veľkostiach. Prvá z nich je určená pre najmenších, s väčším nákrčníkom môžu vyvádzať deti od dvoch do štyroch rokov.
  • Pomôcka vyhovuje európskym bezpečnostným smerniciam EN-71.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader