TAF TOYS Hracia deka Clip-on

TAF TOYS Hracia deka Clip-on

skladom
cena: 86,10 €

Kód: F006277 , EAN: 605566116457

TAF TOYS Hracia deka Clip-on

Mäkká hracia deka Taf Toys bola špeciálne navrhnutá, aby podporovala hranie dieťaťa na brušku. Vankúšik pomáha dieťaťu pri hre na brušku a podnecuje dieťa na zdvíhanie hlavičky a krku. Pre malého dojčaťa, ktorý trávi väčšinu dňa i noci ležaním na chrbte, je dôležité, aby trávil niekoľkokrát denne čas ležaním na brušku a takzvaným „pasením koníčkov“. Poloha na brušku prináša dieťatku iný pohľad na svet a posilňuje krčné a chrbtové svaly, ktoré neskôr umožňujú dieťaťu začať sa pretáčať, liezť a sedieť bez opory.

Vďaka unikátnemu spôsobu uchytenia hračiek špeciálnymi klipy možno hračky buď pripevniť na hrazdu pre hru na chrbte alebo postaviť pred dieťa pre hru na brušku uchytením do klipu na deke. Hračky sú namiesto prostého zavesenie v klipe pevne uchytené, takže dieťa môže pri hre na chrbte aj na brušku sledovať svoj odraz v bezpečnom zrkadle, roztáčať mäkký šuštiaci loptička alebo skúmať cinkajúce stromček. Priamo na deke sú umiestnené šuštiace časti i pískatko.

Rôznorodé aktivity podporujú rozvoj hrubej a jemnej motoriky aj poznávacích schopností dieťaťa. Deku aj vankúšik zdobia krásne farebné ilustrácie, ktoré podnecujú interakciu rodiča a dieťaťa a podporujú vývoj emočnej inteligencie dieťaťa. Hrazdu je možné oddeliť a deku používať aj samostatne. Vhodné od narodenia.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader