Loading
Loading

SUNAR Premium 2 (600 g) – dojčenské mlieko

SUNAR Premium 2 (600 g) – dojčenské mlieko

nedostupné

Dlhodobo znížená cena 12,59 € 13,49 €

Kód: F011859 , EAN: 8592084411459 , Značka: Sunar

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

SUNAR Premium 2 (600 g) – dojčenské mlieko

Sunar Premium 2 je výrobok následnej dojčenskej mliečnej výživy. Je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo ak nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dojčaťa.

Sunar premium je diamantom v dojčenskej výžive, ktorý je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu čo najbližšie materskému mlieku. Obsahuje totiž unikátnu kombináciu látok prirodzene sa vyskytujúcich v materskom mlieku, ktoré sa významne podieľa na posilňovanie imunitného systému, správnom vývoji mozgu a celkovom pohodlí dieťaťa. Sunar navyše ako jediný podľa vzoru materského mlieka obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So Sunarom premium nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ho budú milovať!

Prečo kúpiť Sunar Premium:

Sunar premium sa vyznačuje jedinečným zložením, ktoré je inšpirované zložením materského mlieka.   Imunita – Vitamín A prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Mozog – Kyselina alfa-linolénová patrí medzi omega 3 mastné kyseliny a prispieva k rozvoju mozgu. Poznávacie funkcie – Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí.

Zloženie výrobku:

sušená srvátková bielkovina (z mlieka), sušené plnotučné mlieko, laktóza, maltodextrín, rastlinné oleje (palmový, repkový, kokosový, slnečnicový, beta-palmitát), prebiotická vláknina GOS (galaktooligo­sacharidy), sušené odtučnené mlieko, minerálne látky (viď tabuľka), rybí olej, vitamíny (viď tabuľka), taurín, cholín, nukleotidy (AMP, CMP, GMP, IMP, UMP), emulgátor: sójový lecitín.

Prebiotiká GOS

Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a potrebné pre zaistenie správnej črevnej mikroflóry.

DHA a ARA

Sú prirodzenou súčasti materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu prijímané stravou.

Nukleotidy

Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu v dostatočnom množstve prijímané stravou.

Beta-palmitát

Je dôležitou zložkou mliečneho tuku prirodzene obsiahnutou v materskom mlieku, v ktorom efektívne prispieva k mäkšej konzistencii stolice a celkovému pohodliu vášho dieťaťa.

Uchovávanie:

Skladujte v suchu pri teplote do 24 ° C a v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov. Neskladujte v chladničke. Pre každé kŕmenie pripravujte vždy čerstvo namiešanú porciu. Nespotrebovanú porciu neuchovávajte a znova nepodávajte. Po príprave každej dávky balenie vždy starostlivo uzavrite a uložte na suchom a chladnom mieste. Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 4 týždňov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader