Loading
Loading

SUNAR Expert AR / AC (700 g) - dojčenské mlieko

SUNAR Expert AR / AC (700 g) - dojčenské mlieko

skladom
Cena 14,99 €

Kód: F038323 , Dodávateľský kód: 41300700 , EAN: 8592084415679 , Značka: Sunar

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

SUNAR Expert AR / AC (700 g) - dojčenské mlieko

SUNAR Expert AR & Comfort je určený pre deti, ktoré trpia buď drobným grckaním alebo majú zápchu, prípadne sa u nich vyskytujú oba dva problémy naraz. Obsahuje špeciálnu účinnú látku karubín, získavanú zo semien svätojánskeho chleba, ktorá prispieva k zahusteniu obsahu žalúdka a tým aj k zníženiu grckania.

Taktiež obsahuje unikátnu tukovú zložku a galaktooligosacha­ridy GOS, ktoré sú využívané črevnou mikroflórou. SUNAR Expert AR & Comfort navyše obsahuje mliečny tuk, vďaka ktorému je deťmi veľmi dobre prijímaný. So SUNAROM Expert nemusíte robiť žiadne kompromisy a vaše deti ho budú milovať.

  • Galaktooligosacha­ridy (GOS): Napodobňujú funkciu galaktooligosacha­ridov v materskom mlieku a sú využívané črevnou mikroflórou.
  • DHA a ARA: Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu prijímané stravou.
  • Nukleotidy: Sú prirodzenou súčasťou materského mlieka a pre organizmus nenahraditeľné. Preto by mali byť podľa odporúčania odborníkov na výživu prijímané stravou.

Spôsob prípravy:

Starostlivo si umyte a osušte ruky. Sterilizujte cumlík, fľašu a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút. V inej nádobe prevarte dojčenskú vodu, ochlaďte ju na 40 ° C a vlejte požadované množstvo do fľaše (pozri tabuľku). Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím čistého noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri tabuľku). Dobre zatvorte a pretrepte. Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na ruke, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37 až 40 ° C.

Zloženie:

Odtučnené mlieko, maltodextrín, rastlinné oleje s beta palmitátom (palmový, sójový, slnečnicový), mliečny tuk 18%, laktóza (z mlieka), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), galaktooligosacha­ridy (GOS) (z laktózy), karubín, rybí olej , emulgátor: sójový lecitín, L-askorbát sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, chlorid cholínu, hydroxid draselný, taurín, hydroxid vápenatý, draselné soli kyseliny citrónovej, inositol, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, síran železnatý, síran horečnatý , cytidín 5'-monofosfát sodný (CMP), DL – alfa tokoferyl acetát, L-karnitín, uridín 5'-monofosfát sodný (UMP), síran zinočnatý, retinyl acetát, cholekalciferol, adenozín 5'-monofosfát sodný (AMP), guanozín 5'-monofosfát sodný (GMP), D-pantothenát, inozín 5'-monofosfát sodný (IMP), nikotínamid, síran meďnatý, pyridoxín hydrochlorid, fytomenadión, tiamín hydrochlorid, zelenomodrá okobalamin, riboflavín, jodid draselný, kyselina listová, síran manganatý, seleničitan sodný, D-biotín.

Uchovávanie:

  • Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 24 ° C v dostatočnej vzdialenosti od tepelných zdrojov.
  • Neskladujte v chladničke.
  • Po príprave každej dávky balenie vždy peč hlivo zatvorte a uložte na suchom a chladnom mieste.
  • Obsah otvoreného balenia spotrebujte do 14 dní.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader