Loading
Loading

SUDOCREM (250 g) - krém na zapareniny

SUDOCREM (250 g) - krém na zapareniny

nedostupné

Dlhodobo znížená cena 7,90 € 10,60 €

Kód: sudocrem4858 , EAN: 5904003397523 , Značka: Sudocrem

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

SUDOCREM (250 g) - krém na zapareniny

SUDOCREM je antiseptický ochranný krém, vhodný na ochranu najmä detskej pokožky. Nechajte svoje dieťa vychutnávať si tú najjemnejšiu starostlivosť a krémové hýčkanie.

Sudocrem je krém pre každodennú starostlivosť a ochranu pokožky. K vhodnej starostlivosťti o podráždenú a začervenanú pokožku, napríklad pri zapareninách, ekzéme alebo akné. Vytvára na pokožke ochranný film a tým chráni detskú pokožku pred každodenným podráždením pri nosení plienok.

Rýchle upokojenie a jemná starostlivosť o pokožku detí i dospelých. Sudocrem je ideálny pre každodennú ochranu plienkou pokrytej pokožky pred účinkami dráždivých látok obsiahnutých v moči a stolici, pri akné, pre regeneráciu pokožky pri drobných spáleninách a omrzlinách alebo na preležaniny. Účinné látky obsiahnuté v prípravku Sudocrem napomáhajú regenerácii tkanív, podporujú proces hojenia, pôsobí antisepticky, obmedzujú množenie baktérií a pomáhajú obmedzovať nepríjemný pálivý pocit podráždenia. Sudocrem zmäkčuje a zvláčňuje pokožku a napomáha pri udržiavaní jej vlhkosti.

Ďalej by Vás mohlo zaujímať, že liek Sudocrem je hypoalergénny a preto je vhodný aj pre deti s citlivou pokožkou a pre alergikov.

Čo obsahuje?

Zinc oxide E.P. 15,25%, benzyl alcohol B.P. 0,39%, benzyl benzoate B.P. 1,01%, benzyl cinnamate 0,15%, lano 4%, lanolín 4%, voda, glykol.

Sudocrem je účinným pomocníkom mamičiek viac ako 80 rokov. Sudocrem je najlepší liek na boľavú pokožkou a ošetrenie zaparenín z plienok. Zloženie krému Sudocrem sa nezmenilo od roku 1931.

Na čo je vhodný?

Zapareniny z plienok:

Je klinicky dokázané, že Sudocrem chráni a hojí jemnú pokožku Vášho dieťaťa a účinkuje hneď trikrát. Po prvé – obsahuje zvláčňujúci prostriedok, ktorý hojí podráždené miesto. Po druhé – jeho chladivé vlastnosti pomáhajú od bolesti a podráždenie. A po tretie – jeho vodoodpudivý základ vytvára ochrannú bariéru, ktorá pomáha zabrániť styku akýchkoľvek dráždivých látok (ako je moč a stolica) s pokožkou.

Škrabnutia, odreniny a drobné popáleniny:

Sudocrem je jemný a napriek tomu účinný krém, ktorý znižuje riziko infekcie a pomáha uľaviť od ťažkostí. Pomáha tiež vytvoriť ochrannú bariéru nad postihnutým miestom.

Akné:

Sudocrem je voľbou číslo jedna pre ošetrenie zaparenín z plienok, ale je tiež – vďaka unikátnemu zloženiu – vynikajúcou voľbou pre úľavu od ďalších ochorení pokožky, ako je napríklad akné.

Ekzém: Sudocrem možno taktiež použiť pre upokojenie a úľavu od ekzému a niektorých ďalších ochorení pokožky. Pre viac informácií o tom, ako môže Sudocrem pomôcť s radom kožných ťažkostí, navštívte Centrum pre Vašu rodinu.

Použitie:

Sudocrem nanášajte 3–5× denne v tenkej vrstve a kruhovými pohybmi krém rovnomerne vmasírujte.

Sudocrem možno použiť pre úľavu od zaparenín z plienok a ochranu pokožky Vášho dieťaťa aplikovať pri každej výmene plienok.

Krok 1: Uistite sa, že je zadoček Vášho dieťaťa čistý a suchý. Krok 2: Ruky si umyte a vysušte. Naneste malé množstvo Sudocremu na špičku Vášho prsta. Majte na pamäti, že menej je niekedy viac. Krok 3: Pomocou ľahkých krúživých pohybov jemne vmasírujte Sudocrem do pokožky. Krok 4: Cieľom je vytvoriť na pokožke slabý priehľadný film. Ak je biely krém stále viditeľný, možno ste použili príliš veľké množstvo. (Ak sa tak stalo, Vášmu dieťaťu to neuškodí, nabudúce len použite o niečo menšie množstvo.) Krok 5: Podľa potreby opakujte aplikáciu na zadoček Vášho dieťaťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader