SUAVINEX Set 270 ml 3p + cumlík (0-4m) + klip - biely

Kód produktu: F056761 Dodávateľský kód: 3800713_1

Bežná cena

21,50 €

Zľavnená cena

12,90 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

SUAVINEX Set 270 ml 3p + cumlík (0-4m) + klip - biely

Značka:

Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Suavinex.

Nové prekrásne priezračné a nadčasové materiály rady Premium Couture 2018 – fľaše, cumlíky a klipy na cumlíky nesú prvky kombinácie s nadčasovými materiálmi a detailmi inšpirovanými poslednými trendmi v šperkárstve. Priesvitnosť, pozlátený povrch a nádherné zlaté aplikácie radu Premium Couture 2018 vás uchvátia! Zlaté odtiene vytvárajú originálne osobité vzory kombinovateľné s klipmi a cumlíkmi radu Premium Couture 2018.

Nádherná darčeková sada rady Premium Couture 2018 obsahuje:

  • 1 ks – širokohrdlá dojčenská fľaša (270 ml, silikónový 3-pozičný cumlík na fľašu)
  • 1 ks – cumík (fyziologický, silikónový, 0–4 m)
  • 1 ks – klip na cumlík (0 m)

Širokohrdlá fľaša umožňuje rodičom jednoduchšie umývanie a prípravu pokrmu a vďaka svojmu širokému dnu je stabilnejšia. Jej ergonomický tvar podporuje lepšie uchopenie počas kŕmenia bábätka. Má guľatý silikónoý cumlík a antikolikové prieduchy, ktoré zamedzujú hromadeniu vzduchu a jeho prehĺtaniu počas kŕmenia, čím sa znižuje pravdepodobnosť vzniku novorodeneckej koliky. 3-pozičným cumlíkom možno koordinovať silu prietoku pokrmu jednoduchým pootáčaním.

Cumlík je vyrobený zo špeciálneho zdravotného vystuženého silikónu, veľmi mäkkého, neprepúšťajúceho nežiadúce pachy a chute. Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky. Cumlík je veľkým pomocníkom na upokojenie vášho bábätka či už pri spánku, alebo na vychádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý prináša bábätku príjemný pocit, ktorý ho upokojuje. Doprajte bábätku cumlík miesto prstov či pästičky, pretože tento variant môže veľmi jeho porušiť jeho dentálny vývoj.

Všetky cumlíky sú podporené a vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských ortodontistov a rešpektujú prirodzený vývoj ďasien, zubov i ústneho podnebia dieťaťa.

Klip rady Premium Couture 2018 dopĺňa celý set vo svojom pozlátenom dizajne.

Krásny a praktický klip umožňuje upevniť cumlík na oblečenie dieťaťa a predchádza jeho prípadnému upadnutiu na nečistú zem alebo jeho strate.

Upozornenie – klipy nie je potrebné sterilizovať či vyvárať, iba umyť teplou vodou s jemným čistiacim prípravkom pre bábätká. Farby použité na dekorovanie výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Značka:
Suavinex
Vek
od narodenia
Veľkosť
201 – 300 ml
Materiál
plast
Pohlavie
dievčatá