SUAVINEX Premium Cumlík fyziologický (4-18m) + klip - ružový

Kód produktu: F056757 Dodávateľský kód: 3162686_1

Značka:

SUAVINEX Premium Cumlík fyziologický (4-18m) + klip - ružový

Značka:

Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Suavinex.

Nové prekrásne priezračné a nadčasové materiály rady Premium Couture 2018 – fľaše, cumlíky a klipy na cumlíky nesú prvky kombináciou s nadčasovými materiálmi a detailmi inšpirovanými poslednými trendmi v šperkárstve. Priesvitnosť, pozlátený povrch a nádherné zlaté aplikácie rady Premium Couture 2018 Vás uchváti! Zlaté odtiene vytvárajú originálnu osobité vzory kombinovateľné spolu s dojčenskými fľašami rady Premium Couture 2018.

Set z kolekcie Premium Couture 2018 v podobe klipu a cumlíka v zladených farbách bude krásnym darčekom.

Cumlík je vyrobený zo špeciálneho zdravotného vystuženého silikónu, veľmi mäkkého, neprepúšťajúceho nežiadúce pachy a chute. Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky. Cumlík je veľkým pomocníkom na upokojenie vášho bábätka či už pri spánku, alebo vychádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý prináša bábätku príjemný pocit, ktorý ho upokojuje. Doprajte bábätku cumlík miesto prstov či pästičky, pretože tento variant môže veľmi jeho porušiť dentálny vývoj.

Všetky cumlíky sú podporené a vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských ortodontistov a rešpektujú prirodzený vývoj ďasien, zubov i ústneho podnebia dieťaťa.

Klip rady Premium Couture 2018 dopĺňa celú sériu vo svojom pozlátenom dizajne.

Krásny a praktický klip umožňuje upevniť cumlík na oblečenie dieťaťa a predchádza jeho prípadnému upadnutiu na nečistú zem alebo jeho strate.

Upozornenie – klipy nie je potrebné sterilizovať či vyvárať, iba umyť teplou vodou s jemným čistiacim prípravkom pre bábätká. Farby použité pre dekorovanie výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť.

Špecifikácia:

  • Balenie: 1 ks cumlík, 1 ks klip
  • Tvar cumlíka: fyziologický (plochý a symetrický cumlík je v ústach vždy v správnej polohe a vyvíja minimálny tlak na podnebie)
  • Materiál cumlíka: silikón
  • Odporúčaný vek: 4–18 mesiacov

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Značka:
Suavinex
Vek
od 4. mesiaca
Materiál
silikón
Pohlavie
dievčatá
Tvar
symetrický/fyziologický