SUAVINEX Premium Cumlík fyziologický (0-4m) - tmavomodrý

Kód produktu: F056738 Dodávateľský kód: 3162097_2

Bežná cena

5,80 €

Zľavnená cena

3,99 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

SUAVINEX Premium Cumlík fyziologický (0-4m) - tmavomodrý

Značka:

Nechajte sa unášať luxusom španielskej značky Suavinex.

Nové prekrásne priezračné a nadčasové materiály rady Premium Couture 2018 – fľaše, cumlíky a klipy na cumlíky nesú prvky kombinácie s nadčasovými materiálmi a detailmi inšpirovanými poslednými trendmi v šperkárstve. Priesvitnosť, pozlátený povrch a nádherné zlaté aplikácie radu Premium Couture 2018 vás uchvátia! Zlaté odtiene vytvárajú originálne osobité vzory kombinovateľné s klipmi a dojčenskými fľašami radu Premium Couture 2018. Môžete vyberať z niekoľkých dekorov ladiacich vzájomne v radoch.

Cumlík je vyrobený zo špeciálneho zdravotného vystuženého silikónu, veľmi mäkkého, neprepúšťajúceho nežiadúce pachy a chute. Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky.

Cumlík je veľkým pomocníkom na upokojenie vášho bábätka či už pri spánku, alebo na vychádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý prináša bábätku príjemný pocit, ktorý ho upokojuje. Doprajte bábätku cumlík miesto prstov či pästičky, pretože tento variant môže veľmi jeho porušiť dentálny vývoj.

Všetky cumlíky sú podporené a vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských ortodontistov a rešpektujú prirodzený vývoj ďasien, zubov i ústneho podnebia dieťaťa.

Farby použité pre dekorovanie výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické, prehnané čistenie ich môže poškodiť. Odporúčanie: chráňte svoje cumlíky pred stratou či upadnutím na zem a kúpte k nim klip s retiazkou.

Môžete kombinovať s klipmi a dojčenskými fľašami tej istej série značky Suavinex.

Špecifikácia:

  • Balenie: 1 ks
  • Tvar cumlíka: fyziologický (plochý a symetrický cumlík je v ústach vždy v správnej polohe a vyvíja minimálny tlak na podnebie)
  • Materiál cumlíka: silikón
  • Odporúčaný vek: 0–4 mesiace

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Značka:
Suavinex
Vek
od narodenia
Materiál
silikón
Pohlavie
chlapci
Tvar
symetrický/fyziologický