SUAVINEX Evolution cumlík anatomický, silikón, 6-18m, fialová medvedík

Kód produktu: F037128 Dodávateľský kód: 3300798_2

Bežná cena

2,76 €

Zľavnená cena

1,29 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

SUAVINEX Evolution cumlík anatomický, silikón, 6-18m, fialová medvedík

Značka:

Krásne dekory cumlíkov kolekcie Meaningful Life s jemným vzorom. Anatomické silikónové cumlíky napodobňujú tvar materskej bradavky pri saní. Úplne netoxické farby sú pre bábätko nezávadné.

Kolekcia s názvom „Meaningful life“ poukazuje na zmysluplný život rodiny, ktorá sa láskyplne stará o nový prírastok do rodiny. Bábätko pozdvihuje radostnú náladu v rodine a otvára srdce všetkým zúčastneným. Kolekcia je inšpirovaná nápadmi prarodičov a obsahuje prvky prírodných materiálov akými sú sklo, drevo, textílie, vzor vlny.

Bolo zistené, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, tzv. hormón šťastia, čo bábätku prináša príjemný pocit, ktorý ho upokojuje. Cumlík je preto veľkou pomocou pre rodičov – odporúčané španielskym združením detských pediatrov a dentistov (podľa detských zubárov sú kvalita a dizajn gumených cumlíkov Suavinex dokonalé pre správny vývoj ústneho podnebia) – pestrý výber designov – vždy s módou.

Dizajn a farby umožňujú výber klipu alebo dojčenskej fľaše rovnakej kolekcie Meaningful Life, ktorá sa k nim najlepšie hodí, preto sa tento výrobok stáva módnym doplnkom.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Špecifikácia:

  • Balenie: 1 kus
  • Cumlík: anatomický silikónový
  • Odporúčaný vek: 6–18 mesiacov
  • 0% BPA
Značka:
Suavinex
Vek
od 6. mesiaca
Materiál
silikón
Pohlavie
dievčatá
Tvar
anatomický/ortodontický