SUAVINEX Cumlík 3 pozície široké hrdlo na kašu 2 ks latex

Kód produktu: F009914 Dodávateľský kód: 3150388

Bežná cena

3,99 €

Zľavnená cena

0,19 €
Cena za 1 ks: 0,10 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

SUAVINEX Cumlík 3 pozície široké hrdlo na kašu 2 ks latex

Značka:

Savička Pap – DOKONALÉ PAPANIE hustejšieho pokrmu.

Odporúčaný vek: + 4 mesiace.

Balenie: 2Ks 0% BPA

Materiál: latex (prírodný materiál, ktorý je teplejší, pružnejší a farbou napodobňuje materskú bradavku). Uľahčuje jedenie hustejších pokrmov, napríklad kašu alebo mlieko s cereáliami.

Veľkosť a tvar hviezdy v cumlíku sú vyrobené tak, aby bez ťažkostí a ľahko cumlíkom prechádzala hustá konzistencia pokrmu. Vyberte si cumlík pre svoje dieťatko! Zo širokej ponuky nájdete pre neho určite tú, vďaka ktorej mu bude chutiť. Pre tých, čo sa rozhodnú pre dokrmovanie alebo výhradne pre umelú výživu, je výber cumlíkov na dojčenské fľaše veľmi dôležitý.

Cumlíky Suavinex sa prispôsobujú potrebám bábätka vo všetkých etapách jeho rastu. Vyberte si z možností veľkosť cumlíka podľa veku dieťaťa (iba orientačné označenie, každé dieťa má iný sací reflex) a tvar anatomický alebo guľatý cumlík. U výrobkov Suavinex máte tiež možnosť voľby materiálu cumlíkov – latexové / silikónové. Podľa detských zubárov je kvalita a dizajn cumlíkov dokonalá pre správny vývoj podnebia.

Cumlíky sú vyrobené z materiálov, ktoré napodobňujú ako svojou konzistenciou, tak pohybom materský prsník počas sania pri dojčení. Vďaka ventilčekom umiestneným na jej hornej hrane napomáhajú predchádzať čikútaniu a kolikám. Širokohrdlé cumlíky Suavinex sú kompatibilné so všetkými širokohrdlými fľašami značky Suavinex.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Značka:
Suavinex
Vek
od 4. mesiaca
Materiál
x-latex
Pohlavie
dievčatá, chlapci