Loading
Loading

SKIP HOP Termoobal na dve fľaše čierna

SKIP HOP Termoobal na dve fľaše čierna

Farba

nedostupné

Dlhodobo znížená cena 16,86 € 19,99 €

Kód: F004575 , Dodávateľský kód: SH2053.04 , EAN: 879674016446 , Značka: Skip Hop

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

SKIP HOP Termoobal na dve fľaše čierna

Ak sa chystáte na dlhšiu cestu, je izolovaná termotaška ideálnou voľbou. Uchová pitie či jedlo chladné či teplé až po dobu 4 hodín. Pojme dve veľké dojčenskej fľaše alebo dve pitíčka. Izolovaná umývateľná podšívka udrží fľaše teplé alebo studené.

Vlastnosti:

  • Obojstranný zips umožňuje dvojaký prístup, pre jednu alebo druhú fľašu.
  • Obsahuje chladiaci sáčok s nemrznúcim gélom.
  • Pásik pre jednoduché upevnenie na kočík.
  • Vnútorné úložná sieťované vrecko

Inštrukcie:

Nechajte na mrazničke po dobu min. 2hod. Po tej vyberte gél z mrazničky a uložte ho do tašky s uskladneným jedlom či pitím. Pre opätovné použitie vložte opäť do mrazničky.

Čistenie a údržba:

Opláchnite vlažnou vodou a nechajte uschnúť na vzduchu. Vrecko nie je hračka, uložte ho mimo dosahu detí. V prípade úniku mrznúceho gélu, ihneď zlikvidujte. Nie je určené do mikrovlnnej rúry, nie je určené pre terapeutické použitie.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (anglicky: Food and Drug Administration, FDA), potravinárske aditívum: carboxyl metyl cellulose (CMC).

O značke SKIP HOP

SKIP HOP je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Všetko začalo v čase, keď sa stali rodičmi. Pre svojho syna chceli len tie najlepšie produkty, ale nenachádzali nič, čo by ich dostatočne uspokojilo. A práve preto sa rozhodli, že vyvinú svoje vlastné a vytvorili tak značku SKIP HOP.

Na začiatku každého výrobku značky SKIP HOP stojí otázka: „Je tu nejaký lepší spôsob?“ Výrobky vyrobené rodičmi pre rodičov vnášajú do rodičovstva viac zábavy a inovatívny dizajn prepracovaný do najmenšieho detailu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader