SKIP HOP Taška termo - na dve fľaše - čierna

SKIP HOP Taška termo - na dve fľaše - čierna

skladom
Bežná cena: 17,89 €
akčná cena: 16,69 €

Kód: F004575 , EAN: 879674016446

SKIP HOP Taška termo - na dve fľaše - čierna

Ak sa chystáte na dlhšiu cestu, je izolovaná termotaška ideálnou voľbou. Uchová pitie či jedlo chladné či teplé až po dobu 4 hodín. Pojme dve veľké dojčenskej fľaše alebo dve pitíčka. Izolovaná umývateľná podšívka udrží fľaše teplé alebo studené.

Vlastnosti:

  • Obojstranný zips umožňuje dvojaký prístup, pre jednu alebo druhú fľašu.
  • Obsahuje chladiaci sáčok s nemrznúcim gélom.
  • Pásik pre jednoduché upevnenie na kočík.
  • Vnútorné úložná sieťované vrecko

Inštrukcie:

Nechajte na mrazničke po dobu min. 2hod. Po tej vyberte gél z mrazničky a uložte ho do tašky s uskladneným jedlom či pitím. Pre opätovné použitie vložte opäť do mrazničky.

Čistenie a údržba:

Opláchnite vlažnou vodou a nechajte uschnúť na vzduchu. Vrecko nie je hračka, uložte ho mimo dosahu detí. V prípade úniku mrznúceho gélu, ihneď zlikvidujte. Nie je určené do mikrovlnnej rúry, nie je určené pre terapeutické použitie.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (anglicky: Food and Drug Administration, FDA), potravinárske aditívum: carboxyl metyl cellulose (CMC).

O značke SKIP HOP

SKIP HOP je americká firma, ktorú v roku 2003 založili manželia Ellen a Michael Diamant. Všetko začalo v čase, keď sa stali rodičmi. Pre svojho syna chceli len tie najlepšie produkty, ale nenachádzali nič, čo by ich dostatočne uspokojilo. A práve preto sa rozhodli, že vyvinú svoje vlastné a vytvorili tak značku SKIP HOP.

Na začiatku každého výrobku značky SKIP HOP stojí otázka: „Je tu nejaký lepší spôsob?“ Výrobky vyrobené rodičmi pre rodičov vnášajú do rodičovstva viac zábavy a inovatívny dizajn prepracovaný do najmenšieho detailu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader