REER Vreckár TravelKid Tidy

Kód produktu: F163453 Dodávateľský kód: 86041

Na objednávku

do 2 týždňov

Bežná cena

13,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

REER Vreckár TravelKid Tidy

Značka:

Na bezpečné skladovanie hračiek, kníh a pod., chráni sedadlo od nečistôt, vhodný pre všetky bežné sedadlá.

Poriadok a ochrana na cestách Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným. Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať. Plyšové hračky, knihy a ďalšie hračky spríjemnia zábavu. Vo vreckári TravelKid Tidy môžete uložiť všetky veci, ktoré zabavujú Vaše deti a zároveň chránia sedadlá pred nečistotami. Ochranný vreckár je jedným z produktov Reer TravelKid. Tieto produkty zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi.

Užitočný vreckár pomocník pre bezpečné ukladanie S TravelKid Tidy má vaše dieťa vždy po ruke svoje hračky. Sedem rôznych oddielov – niektoré s uzáverom na suchý zips – ponúkajú dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujete na cestách: od plyšových hračiek až po knihy a maľovanie na cestách. Môžete sa sústrediť na uvoľnenú jazdu, pretože o vaše dieťa je dobre postarané a všetko je bezpečne uložené.

Praktická ochrana operadla bráni znečisteniu detskou obuvou Vzhľadom na svoju veľkosť organizátor zakryje celú zadnú plochu sedadla väčšiny vozidiel. Pokiaľ vaše dieťa so špinavými topánkami kopne do predného sedadla, je chránené TravelKid Tidy pred znečistením. Vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu je možné organizér po jazde ľahko a rýchlo vyčistiť.

Rýchle a ľahké uchytenie vhodné pre všetky bežné autosedadlá Vreckár je pripevnený k sedadlu v niekoľkých jednoduchých krokoch. Jednoducho položte popruhy okolo opierky hlavy a sedadla, zatvorte sponu a utiahnite. Vďaka dlhým pásom je TravelKid Entertain dokonale ideálny aj pre široké športové sedadlá.

Poriadok, bezpečnosť a zábava s TravelKid v aute Nový rad TravelKid obsahuje rôzne autodoplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu aj ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie. Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty a je možné ich ľahko čistiť.

Vlastnosti:

  • pre bezpečné skladovanie hračiek, kníh a pod.
  • chráni sedadlo pred znečistením
  • vhodný pre všetky bežné sedadlá
  • extra dlhý popruh – taktiež vhodný pre športové sedadlá
  • ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu

Technické parametre:

  • Rozmery: cca 41 × 58 cm
  • Materiál: polyester
  • Farba: šedá melanž
  • Obsah balenia: 1× vreckár na zadnú časť predných sedadiel auta

Veľkosť balenia: 9,7 cm x 6 cm x 23,5 cm

Značka:
Reer