REER Organizér na sedadlo s vreckom na tablet TravelKid Entertain

Kód produktu: F155946 Dodávateľský kód: 86051

Skladom

Bežná cena

16,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

REER Organizér na sedadlo s vreckom na tablet TravelKid Entertain

Značka:

Na bezpečné skladovanie hračiek, kníh a pod., Chráni sedadlo od nečistôt, extra veľké priehľadné okno s dotykovou fóliou, vhodné pre tablety do 12,5 "

** Poriadok a ochrana na cestách ** Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným. Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať. Pllyšáci, knihy a ďalšie hračky spríjemní zábavu. V vreckári TravelKid Entertine môžete uložiť všetky veci, ktoré zhabú Vaše deti a zároveň chráni autosedačky pred nečistotami. Ochranný vreckár je jedným z produktov Reer TravelKid. Tieto produkty zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi.

** Maximálne pohodlie pri jazde s kinom na zadnom sedadle ** Oddiel pre tablet premení vreckár na zábavnú stanicu s hrami a filmami. Oddiel je vhodný pre tablety do 12,5 ". Vďaka dotykovej fólii môže byť tablet ovládaný, bez toho aby ste ho museli vytiahnuť. Aby bolo zaistené bezpečné uchytenie prístroja, je priestor pre tablety na pevno uzavretý na 3 stranách a môže byť hore uzavretý pomocou suchého zipsu . Bočnice zabraňujú prehriatiu prístroja a umožňujú pripojenie slúchadiel alebo nabíjacieho kábla.

** Užitočný vreckár pomocník pre bezpečné ukladanie ** S TravelKid Entertain má vaše dieťa vždy po ruke svoje hračky. Štyri rôzne veľké oddiely – niektoré s uzáverom na suchý – ponúka dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujete na cestách: od plyšových hračiek až po knihy a maľovanie na cestách. Môžete sústrediť na uvoľnenú jazdu, pretože o vaše dieťa je dobre postarané a všetko je bezpečne uložené.

** Praktická ochrana operadla zabraňuje znečisteniu detskou obuvou ** Vzhľadom k svojej veľkosti organizátor zakryje celú zadnú plochu sedadlá väčšiny vozidiel. Takže ak vaše dieťa sa špinavými topánkami kopne do predného sedadla, je chránené TravelKid Entertein pred znečistením. Vďaka vode a nečistotám odpuzujícímu materiálu možno organizér po jazde ľahko a rýchlo vyčistiť.

** Rýchle a jednoduché uchytenie vhodné pre všetky bežné autosedadla ** Vreckár je pripevnený k sedadlu v niekoľkých jednoduchých krokoch. Jednoducho položte popruhy okolo opierky hlavy a sedadlá, zatvorte sponu a utiahnite. Vďaka dlhým pásom je TravelKid Entertain dokonale ideálny aj pre široké športové sedadlá.

** Poriadok, bezpečnosť a zábava s TravelKid v aute ** Nový rad TravelKid obsahuje rôzne autodoplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu tiež ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie. Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty, a možno ich ľahko čistiť.

Vlastnosti:

  • užitočný vreckár pre bezpečné uloženie hračiek, kníh a pod
  • chráni sedadlo od nečistôt
  • extra veľké priehľadné okno s dotykovou fóliou, vhodné pre tablety do 12,5 "
  • vhodný pre všetky bežné sedadlá
  • extra dlhý popruh – tiež vhodný pre športové sedadlá
  • ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpuzujícímu materiálu

Rozmery: cca 45 × 58 cm

Materiál: polyester, PVC

Obsah balenia: 1× vreckár s priehradkou na tablety na zadnú časť predných sedadiel auta

Značka:
Reer