REER Zrkadlo bezpečnostné LED veľké

Kód produktu: F155936 Dodávateľský kód: 86101

Skladom

Bežná cena

29,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

REER Zrkadlo bezpečnostné LED veľké

Značka:

Umožňuje priamy pohľad na potomka. Pre všetky detské autosedačky. Extra veľký zakrivený povrch zrkadla pre maximálnu pozorovací uhol. Optimálna viditeľnosť dieťaťa v tme vďaka integrovanému svetlu. Obzvlášť jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka napínaciemu popruhu.

Pre bezpečnú jazdu autom Blaho vlastného dieťaťa je pre rodičov prvoradé – dokonca aj v aute. Pozícia malých cestujúcich na zadnom sedadle je však pre vodiča počas jazdy ťažko prehľadná. Aby sa na dieťa mohol vodič pozrieť, musí sa otočiť, čo je obzvlášť nebezpečné. S bezpečnostným zrkadielkom je dieťa vždy v dohľade, bez toho, aby vodič stratil prehľad o prevádzke na ceste.

Priamy pohľad na potomstvo v detských autosedačkách Akonáhle sedia deti vzadu v detských autosedčkách, je pre vodiča ťažké mať o nich prehľad. Zrkadielko umožňuje priamy očný kontakt s dieťaťom na zadných sedadlách. Extra veľký a zakrivený zrkadlový povrch zaisťuje maximálnu pozorovací uhol.

Optimálna viditeľnosť aj v tme vďaka přepínatelnému svetlu Akonáhle sa vonku zotmie, svetelné podmienky už nestačí k rozpoznaniu dieťaťa v zrkadle. Prepínateľné LED svetlo zaisťuje, že vaše dieťa bude optimálne vidieť aj v noci. Vďaka použitiu mäkkého svetla nie je vaše dieťa oslepenie ani mu nie je zabránené v spánku.

Flexibilné a individuálne nastaviteľné vďaka guľovému kĺbu Existuje mnoho rôznych faktorov pre optimálny pohľad na vaše dieťa. Je vaše dieťa stále v niektorej z detských autosedačiek? Ako vysoké sú opierky hlavy v aute a kde je vaše vlastné úroveň očí? Rovnako ako normálny spätné zrkadlo môžete aj pozorovacie bezpečnostné zrkadlo individuálne prispôsobiť každej osobe. Integrovaný guľový kĺb umožňuje rýchle a pružné nastavenie zrkadlá pre optimálnu viditeľnosť.

Jednoduché ovládanie vďaka diaľkovému ovládaniu Prepínateľné LED svetlo zrkadlá možno pohodlne zapínať a vypínať pomocou diaľkového ovládača. Ako ďalšie funkcie bol diaľkový ovládač vybavený sponou. To vám umožní ľahko ho pripojiť k slnečnej clone. To znamená, že máte diaľkové ovládanie vždy na dosah.

Jednoduché a flexibilné pripojenie k opierke hlavy Nastaviteľné popruhy umožňujú rýchle a jednoduché pripevnenie na opierku hlavy. Vďaka upevnenie na opierky hlavy je zrkadlo univerzálne vhodné pre všetky vozidlá. Povrch zrkadla je vyrobený z plastu odolného voči rozbitiu, a preto sa v prípade nehody nemôže rozbiť na nebezpečné kusy. Váš malý cestujúci je tak neustále chránený.

Vlastnosti:

  • umožňuje priamy pohľad na potomka
  • pre všetky detské autosedačky
  • extra veľký zakrivený povrch zrkadla pre maximálnu pozorovací uhol
  • pružne nastaviteľné pomocou guľového kĺbu
  • optimálnu viditeľnosť dieťaťa v tme vďaka integrovanému sve­tlu
  • aktivácia svetla pomocou diaľkového ovládania
  • bezpečné a pevné uchytenie
  • univerzálne vhodné pre všetky vozidlá s opierkami hlavy
  • plastové zrkadlové sklo pre maximálnu bezpečnosť
  • obzvlášť jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka napínaciemu popruhu

Rozmery: cca 29 × 20 × 7 cm Materiál: nerozbitný plast Obsah balenia: 1 x zrkadlo s LED, 1 x diaľkové ovládanie

Značka:
Reer