PLAYGRO Ponožky a náramky hrkajúce

Kód produktu: F038203 Dodávateľský kód: 0183077

Značka:

PLAYGRO Ponožky a náramky hrkajúce

Značka:

Hebké ponožky s farebnou žirafou na jednej strane a s zebrou na druhej strane sa ľahko navliekajú na detské nožičky, ktoré potom udržujú v teple. Obe zvieratka v sebe ukrývajú hrkajúce guličku. Do 6–7 mesiacov sa dieťa stane šampiónom v naťahovaní nožičiek. Precvičí si používanie svalov a naučí sa sledovať svoje nohy, ku ktorým farebné zvieratká na ponožkách pútajú jeho pozornosť. Ponožky sú dermatologicky testované. Náramky v tvare žirafky a zebry sa na zápästie dieťaťa pripevňujú suchými zipsami. Obe zvieratka v sebe ukrývajú hrkajúce guličku. Safari zvieratká na každom zápästí pomôžu dieťaťu pochopiť, že má 2 ruky na hranie a veľa prstov na skúmanie. Deti sú fascinované svojimi prstami.

V období okolo 3. mesiaca veku, sa začínajú chytať za každý prst a po jednom alebo po dvoch si ich strkajú do pusy a okusujú ich alebo lížu.

Vďaka hre s prstami, sa deti naučia dobre sledovať svoje ruky. Náramky s pestrofarebnými zvieratkami priťahujú pozornosť dieťaťa k jeho rukám, a keď s nimi pohne, dostane sa mu odmeny v podobe zachrastění. Čištětní: Perte jemne v ruke vo vlažnej vode

Značka:
Playgro
Vek
od narodenia
Materiál
plyš