PLASMON Sušienky -30 % cukru 240g, 6m+

Kód produktu: F163567 Dodávateľský kód: 70417400

Bežná cena

5,09 €
Cena za 100 g: 2,12 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

PLASMON Sušienky -30 % cukru 240g, 6m+

Značka:

Výrobky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie ingrediencie. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Exkluzívna receptúra Plasmon sušienok s vápnikom, vybranými vitamínmi skupiny B a železom, ktoré prispievajú k normálnemu rozvoju kognitívnych funkcií a imunitného systému, dnes s –30 % cukru, ale s rovnakou chuťou ako vždy. Zaručená kvalita Oasi nella Crescita, Plasmon sušienky sa vyrábajú v Taliansku z talianskej múky. Konkrétne ide o pšeničnú múku s vybranými zrnami, ktoré sú ošetrené od výsevu až po zber. Všetky zložky sú starostlivo kontrolované, neobsahujú farbivá ani konzervačné látky (podľa zákona). Okrem toho neobsahujú maslo ani vajcia.

Sušienky Plasmon sú ideálnou súčasťou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. V 15 g sušienok Plasmon (2ks) je obsiahnuté významné množstvo železa. Sušienky Plasmon, ktoré vždy dbajú na výživové potreby dieťaťa, sú sladkou pochúťkou s nenapodobiteľnou chuťou, ktorú mamičky a oteckovia milujú.

  • zdroj vápnika, vybraných vitamínov skupiny B a železa
  • o 30% menej cukru ale stále rovnaká chuť
  • vhodné pre prvé zuby
  • vyrobené v Taliansku z osvedčených ingrediencií
  • pôvod všetkých zložiek nájdete na stránke plasmon.it/filiera

Zloženie:

Pšeničná múka (66 %), cukor, rastlinné oleje (slnečnicový, certifikovaný udržateľný palmový, olivový), rozpustná kukuričná vláknina, sušené odstredené mlieko, jačmenný sladový extrakt, pšeničný škrob, kypriace látky (hydrogenuhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: slnečnicový lecitín, arómy, fumaran železnatý, niacín, riboflavín, tiamín, vitamín B6. Môže obsahovať stopy sóje. Alergény sú uvedené tučným písmom.

Značka:
Plasmon
Vek
od 7. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
nie