PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový s mrkvou, zemiakmi a cuketou 2x80 g, 4m+

Kód produktu: F157851 Dodávateľský kód: 70167200

Bežná cena

2,49 €
Cena za 100 g: 1,56 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový s mrkvou, zemiakmi a cuketou 2x80 g, 4m+

Značka:

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. V zeleninovom príkrme Plasmon s mrkvou, zemiakmi a cuketou preto nájdete len zeleninu z otvorených polí južnej Európy, ktorá sa pestuje a zbiera podľa najprísnejších noriem, čo zaručuje najvyššiu možnú kvalitu. Je pripravená podľa 100 % prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa. Obsahuje jemný zeleninový vývar, ktorý zachováva čerstvosť zeleniny. Neobsahuje pridanú soľ, farbivá ani konzervačné látky. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak vám pediater neodporučí inak.

Použitie:

Možné uvoľňovanie vody je normálny jav vyplývajúci z prirodzených vlastností zeleniny. Po odskrutkovaní uzáveru zahrejte vo vodnom kúpeli a dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. Pridajte do detskej výživy.

Zloženie:

Zelenina (70%) (mrkva 35%, zemiaky 25%, cuketa 10%), voda na varenie. BEZLEPKOVÉ. Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín. CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

  • 100% prírodné zloženie bez pridanej soli
  • bez pridaných farbív a konzervačných látok
  • bez lepku
  • zelenina len z otvorených polí južnej Európy
  • vyrobené v Taliansku
  • pridaný vývar na zachovanie čerstvosti zeleniny
  • pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera
  • obrázok je len ilustračný
Značka:
Plasmon
Vek
od 4. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
nie