PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový karfiol 2x80 g, 4m+

Kód produktu: F159873 Dodávateľský kód: 70338400

Bežná cena

2,49 €
Cena za 100 g: 1,56 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

PLASMON Príkrm bezlepkový zeleninový karfiol 2x80 g, 4m+

Značka:

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto v zeleninovom príkrme Plasmon s karfiólom nájdete len vybraný karfiól z otvorených polí Španielska, ktorá sa pestuje a zbiera podľa najprísnejších noriem, čo zaručuje najvyššiu možnú kvalitu. Je pripravená podľa 100% prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa.Neobsahuje žiadnu pridanú soľ, škrob, farbivá ani konzervačné látky. Vhodné od 6 mesiacov veku, pokiaľ pediater neodporučí inak.

Použitie: Po odskrutkovaní uzáveru zahrejte vo vodnom kúpeli a dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. Pridajte do detskej výživy.

Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín. CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

  • 100% prírodné zloženie bez pridanej soli
  • Bez pridaných farbív a konzervačných látok
  • Bez lepku
  • Zelenina len z otvorených polí južnej Európy
  • Vyrobené v Taliansku
  • Pridaný vývar na zachovanie čerstvosti zeleniny

Zloženie:

Karfiól (70%), voda na varenie. BEZLEPKOVÉ.

Značka:
Plasmon
Vek
od 5. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
áno