PLASMON Príkrm bezlepkový syrový 2x80 g, 4m+

Kód produktu: F157850 Dodávateľský kód: 70020500

Bežná cena

3,19 €
Cena za 100 g: 1,99 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

PLASMON Príkrm bezlepkový syrový 2x80 g, 4m+

Značka:

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Homogenizovaný syrový príkrm Plasmon je ideálnou voľbou na rozšírenie pestrosti stravy vášho dieťaťa, ktoré si tak zvykne na jemnú chuť syra. Je pripravená podľa 100 % prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa. Je zdrojom vápnika a mliečnych bielkovín na podporu správneho rastu. Neobsahuje žiadne farbivá ani konzervačné látky. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak vám pediater neodporučí inak.

Použitie:

Po odskrutkovaní uzáveru zahrejte vo vodnom kúpeli a dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. Pridajte do detskej výživy.

Zloženie:

Voda, syr (mlieko, mliečne enzýmy, soľ, syridlo) (40 %), kukuričný škrob, regulátory kyslosti: citrát sodný, citrát draselný. Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom. BEZLEPKOVÉ. Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín. CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

  • 100% prírodné zloženie
  • bez pridaných farbív a konzervačných látok
  • bez lepku
  • jemná chuť syra
  • vyrobené v Taliansku
  • ideálne na rozšírenie ponuky a zavedenie nových chutí
  • pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera
  • obrázok je len ilustračný
Značka:
Plasmon
Vek
od 4. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
nie