PLASMON Príkrm bezlepkový ovocný jablko a banán 2x104 g, 4m+

Kód produktu: F167465 Dodávateľský kód: 70350700-SH

Bežná cena

2,49 €
Cena za 100 g: 1,20 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

PLASMON Príkrm bezlepkový ovocný jablko a banán 2x104 g, 4m+

Značka:

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto v ovocnom príkrme Plasmon s jablkom a banánom nájdete len starostlivo vybrané, ručne zbierané a ideálne zrelé ovocie, ktoré sa pestuje a zbiera podľa prísnych a starostlivo kontrolovaných noriem, aby sa zaručila najvyššia kvalita. Okrem toho vyberáme len tie druhy, ktoré najlepšie vyhovujú výživovým potrebám vášho dieťaťa. Pripravuje sa podľa 100 % prírodnej receptúry a nenájdete v ňom žiadny pridaný škrob, farbivá ani konzervačné látky. Obsahuje len prírodné ovocné cukry a je zdrojom vitamínu C. V praktickom uzatvárateľnom balení, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Vhodné od 4. mesiaca veku, ak pediater neodporučí inak.

Zloženie:

Ovocie (99%) (banán 64%, jablko 35%), koncentrát citrónovej šťavy, vitamín C. Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín. CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

  • 100% prírodné zloženie
  • Bez pridaných farbív a konzervačných látok
  • Ovocie pestované a zbierané podľa najvyšších štandardov
  • Vyrobené v Taliansku
  • Zdroj vitamínu C
  • Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon
Vek
od 4. mesiaca
BIO
áno
Bez lepku
Bez cukru
nie
Zloženie
viacdruhové