PAMPERS Premium Care Nohavičky plienkové veľ. 4 (9-15 kg) 114 ks

Kód produktu: F163509 Dodávateľský kód: 8006540490938
  • Velikost:

Skladom

Bežná cena

53,51 €

Zľavnená cena

39,99 €
Cena za 1 ks: 0,35 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

PAMPERS Premium Care Nohavičky plienkové veľ. 4 (9-15 kg) 114 ks

Značka:

Poskytnite svojmu bábätku prvotriedne pohodlie a ochranu od Pampers s plienkovými nohavičkami Pampers Premium Care.

Teraz s jedinečnou technológiou Stop & Protect Pocket, ktorá chráni pred pretečením na chrbte a zabezpečuje 12-hodinovú ochranu pred pretečením po celom obvode.

Keď je vaše bábätko čoraz aktívnejšie, určite chcete používať plienku, ktorá s ním udrží krok a poskytne mu pocit pohodlia pri nosení a spoľahlivú ochranu. Preto plienkové nohavičky Pampers Premium Care poskytujú prvotriedne pohodlie a ochranu od Pampers s 360° pohodlným strihom vďaka ultrajemným a elastickým materiálom, ktoré sa prispôsobia tvaru telíčka vášho neposedného bábätka.

Podobne ako všetky ostatné plienkové nohavičky Pampers, aj plienkové nohavičky Pampers Premium Care sa jednoducho obliekajú: stačí ich jedným ťahom navliecť a pri vyzliekaní roztrhnúť na bokoch, zrolovať, zaistiť páskou a jednoducho zahodiť, dokonca aj keď sa bábätko poriadne hemží.

Rovnako ako pre vás, aj pre nás v Pampers je bezpečnosť bábätka prvoradá: Plienkové nohavičky Pampers Premium Care sú dermatologicky testované a neobsahujú žiadne vonné alergény zo zoznamu EÚ (podľa nariadenia ES č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch). Sú schválené dermatológmi z organizácie Skin Health Alliance ako bezpečné na kontakt s detskou pokožkou. Chcete vedieť viac o zložkách, ktoré Pampers používajú? Navštívte stránku pampers.com 

Zloženie:

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Značka:
Pampers
Veľkosť
veľ. 4 (7-18 kg)
BIO/ECO
nie
Veľkosť balenia
114 ks