Hračka darčeková sada Grasp the Day™ 0m+

Kód produktu: F182817 Dodávateľský kód: 16908-6

Značka:

Hračka darčeková sada Grasp the Day™ 0m+

Značka:

Zabudnite na dohadovanie o darčekoch s darčekovou sadou Grasp the Day od Bright Starts! Táto dvojica spája dve najobľúbenejšie hračky Oball a obsahuje Oball Činku a Oball Classic. Je dôvod prečo sú tieto hračky také obľúbené.

Činka prináša hru príčin a následkov s čírou, textúrovanou rukoväťou a pestrofarebnými hrkálkami, ktoré deti radi počúvajú a pozerajú sa na ne. Na každom konci je hrkálka vyrobená z pružného a odolného materiálu Oball, doplnená o detaily na uchopenie a množstvo otvorov na prsty vhodné pre ich malé ručičky.

Oball Classic je najpredávanejšia lopta, ktorú milujú rodičia, vývojoví experti a samozrejme aj bábätká! Hračka poskytuje toľko príležitostí na hranie, od uchopenia cez chytanie až po ľahké hádzanie. Táto loptička s ikonickými otvormi na prsty Oball, podporuje rozvoj jemných motorických schopností. Obe hračky sa ľahko čistia. Jednoducho utrite vlhkou handričkou a jemným mydlom. Sú ideálne aj na cesty. Zbaľte ich so sebou pre zábavu kdekoľvek – obe hračky sa ľahko zmestia do prebaľovacej tašky. Obe hračky sú určené pre deti od novorodencov.

Vlastnosti:

  • Darčeková sada Grasp the Day obsahuje 2 najpredávanejšie hračky Oball od Bright Starts.
  • Obe obľúbené hračky Oball sa vyznačujú ľahko uchopiteľnými tvarmi a otvormi na prsty pre malé ručičky; pomáhajú podporovať rozvoj jemnej motoriky naťahovaním a uchopovaním.
  • Oball činka obsahuje priehľadnú, textúrovanú rukoväť s pestrofarebnými korálkami, ktoré deti radi počúvajú a pozerajú; uchopiteľné konce sú vyrobené z vysoko flexibilného, odolného materiálu Oball.
  • Oball Classic obsahuje 32 veľkých otvorov na prsty z mäkkého a odolného dizajnu pre malé detské ručičky; podporuje jemné motorické zručnosti, chytanie, trasenie, kotúľanie a iné.
  • Rodičia si môžu užívať pokoj, zatiaľ čo sa dieťa hrá! Vyrobené z materiálov bez BPA a ľahko sa čistí.
  • Unisex farebné vzory poskytujú zábavu pre chlapčeka alebo dievčatko doma alebo na cestách.
Značka:
Oball
Vek
od narodenia
Materiál
plast