OBALL Hračka hudobná svietiaca Giggle & Glow™ 3m+

Kód produktu: F182808 Dodávateľský kód: 16763-6

Skladom

Bežná cena

9,95 €

Zľavnená cena

8,46 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

OBALL Hračka hudobná svietiaca Giggle & Glow™ 3m+

Značka:

Pripravte sa na smiech! Hudobná svietiaca hračka Bright Starts Giggle & Glow zaručene vyvolá smiech. Tento roztomilý modrý slon s ružovo rozžiarenými lícami vás pobaví zvukmi a samozrejme chichotom! Bábätko môže hračkou jednoducho potriasť, aby sa aktivovala zábava. Táto ľahko uchopiteľná loptička, vyrobená pomocou flexibilnej a odolnej technológie Oball od Bright Starts, tiež podporuje jemnú motoriku dieťaťa. S detailmi na uchopenie a množstvom otvorov na prsty je vhodná pre ich malé ručičky. Túto hračku môžu malé deti ľahko chytiť a hrať sa. Hrkajúci arašid v „bruchu“ slona pri zatrasení vydáva zvuky, aby podporil učenie príčin a následkov. Pre dodatočnú hmatovú stimuláciu sa slonie uši pri každom dotyku krčia. Zabavte dieťatko pri precvičovaní dôležitých zručností s touto farebnou, svietiacou hračkou, ktorá sa chichotá spolu s vaším dieťaťom. Táto hračka bez obsahu BPA, navrhnutá pre deti vo veku od 3 mesiacov, je bezpečná na hranie a ľahko sa čistí – jednoducho utrite vlhkou handričkou a jemným mydlom. Vezmite si ju aj na cesty! Je ľahko prenosná a zmestí sa do štandardnej tašky na plienky. Vďaka svojmu unisex dizajnu je Giggle & Glow skvelým darčekom pre každého chlapčeka alebo dievčatko.

Vlastnosti:

  • Elektronická hračka Brights Starts Giggle & Glow vydáva zvuky a chichotá sa; zatrasením hračky sa hračka aktivuje a slonie líca sa rozžiaria; podporuje pochopenie príčin a následkov a zabáva dieťa.
  • Ľahko uchopiteľná loptička vyrobená z flexibilnej a odolnej technológie Oball Bright Starts ponúka množstvo možností na uchopenie a otvory na prsty pre malé ruky.
  • Hrkajúca gulička s arašidom v „bruchu“ slona pri zatrasení vydáva zvuk; 2 sklopné uši na hmatovú stimuláciu; svetlé farby a viaceré textúry pre potešenie bábätka.
  • Hračka bez BPA pre bezpečnú hru a objavovanie; zmestí sa do štandardných tašiek na plienky pre zábavu na cestách alebo hranie v dome starej mamy a starého otca; ľahko sa čistí vlhkou handričkou a jemným mydlom.
  • Unisex, farebný dizajn poskytuje zábavu pre chlapčeka alebo dievča; ideálny darček pre každú príležitosť.
  • Pre deti od 3 mesiacov.
  • Súčasťou sú 2×AAA batérie.

Rozmery (V x Š x D): 11,5 × 13,34 × 9­,91 cm Hmotnosť: 0,14 kg

Značka:
Oball
Vek
od 3. mesiaca
Materiál
plast