OBALL Hračka autíčka Monsters Go Grippers™ 2 ks, 18m+

Kód produktu: F065277 Dodávateľský kód: 10324-6
Na predajni
8,00 € 11,89 €
Dlhodobo znížená cena

Značka:

OBALL Hračka autíčka Monsters Go Grippers™ 2 ks, 18m+

Značka:

Čas na zábavu s autami Monsters od Disney Baby! Duo Mike & Sully ponúka dizajn podpisu Oball, ktorý je zábavný aj pre najmenších. Jednoduchý dizajn umožňuje ľahko uchopiť hračku do rúk s malými ešte neskúsenými prstami, ale aj pre tie najskúsenejšie ruky vytvoria tieto autá veľa zábavy. A nenechajte sa týmito roztomilými autami oklamať – tieto ľahko uchopiteľné autá sú robustné a prakticky nezničiteľné. Tieto modely sa ľahko pohybujú a komunikujú s väčšinou hračiek značky Oball Go Grippers. Skvelý tip na cesty, ale aj pre domáce sa hranie.

Hračky, ktoré milujú všetky bábätká!

Na počiatku to bola jednoduchá idea: flexibilná a ľahko uchopiteľná lopta. Oball™ sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších svetových detských loptičiek, a teraz ponúka celý rad hračiek s rovnakou ideou, jedinečným dizajnom jednoduchého uchopenia i pre najmenších, odvážnymi farbami a okúzľujúcimi vzormi. Od loptičiek po autíčka až po hracie súpravy. Oball™ dodáva hraniu ten správny švih.

So značkou Oball™ sa nesie dlhá tradícia a dedičstvo ocenených návrhov hračiek, počnúc práve originálnou a ľahko uchopiteľnou klasikou. Teraz Oball™ ponúka celý rad unikátnych hračiek pre deti aj batoľatá.

Vlastnosti:

  • jednoduchý dizajn podpisu Oball umožňuje ľahko uchopiť hračku do rúk s malými ešte neskúsenými prstami, ale aj pre tie najskúsenejšie ruky vytvoria tieto autá veľa zábavy
  • zahŕňa Mike & Sully, zbierajte všetky zábavné Disney postavy! Pooh, Tigger, Sully & Mike z kolekcie Go Grippers Collection od spoločnosti Oball
  • autá sa ľahko pohybujú a komunikujú s väčšinou hračiek a hracích súprav Oball Go Grippers
  • vhodná aj na cesty
  • vhodné pre deti vo veku 12 mesiacov a viac
  • rozmery produktu: 18,5 cm x 12,5 cm x 10,1 cm