OBALL Auto-vláčiková dráha Zábavná premávka Go Grippers™ s vláčikom 18m+

Kód produktu: F055401 Dodávateľský kód: 10936-2
Na predajni
73,95 €

Značka:

OBALL Auto-vláčiková dráha Zábavná premávka Go Grippers™ s vláčikom 18m+

Značka:

Je čas na zábavu s Go Grippers Grip, Launch & Roll Train™ od Oball! Navrhnutý ako prvý vlakový set pre vaše dieťatko, ktorý nepotrebuje batérie.

Ľahký dizajn od Oball umožňuje deťom s ešte malými prštekmi ľahkú manipuláciu a hranie sa s vlakom. Interaktívna vlaková trať umožňuje vášmu dieťatku zmeniť skladbu viacerými spôsobmi a podporiť kreativitu.

Otvorte a zatvorte padací mostík pre dve úrovne hry. Nezabudnite zastaviť žeriav! Žeriav sa otáča a pohybuje, aby zdvihol vlak alebo iné vozidlá Go Grippers. Súprava vlakov funguje s inými vozidlami Go Grippers™ (predáva sa samostatne).

Doporučené pre vek 1–1 / 2 roky a viac.

Rozmery produktu: 65 cm x 42 cm x 42,9 cm

Oball – hračky, ktoré milujú všetky bábätká!

Na začiatku to bola jednoduchá idea: flexibilná a ľahko uchopiteľná loptička. Oball™ sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších svetových detských loptičiek, a teraz ponúka celý rad hračiek s rovnakou ideou, jedinečným dizajnom jednoduchým uchopením aj pre najmenších, odvážnymi farbami a očarujúcimi vzormi. Od loptičiek cez autíčka až po hracie súpravy, Oball™ dodáva hraniu ten správny švih.

So značkou Oball™ sa nesie dlhá tradícia a dedičstvo ocenených návrhov hračiek, počnúc práve originálnou a ľahko uchopiteľnou klasikou. Teraz Oball™ ponúka celý rad unikátnych hračiek pre deti i batoľatá.