OBALL Autíčko a hrkálka 2v1 Curious Car zebra Zen™ 3m+

Kód produktu: F182824 Dodávateľský kód: 16772-6
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

8,95 €

Zľavnená cena

7,61 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

OBALL Autíčko a hrkálka 2v1 Curious Car zebra Zen™ 3m+

Značka:

Pomôžte dieťaťu objavovať s hračkou a hrkálkou Baby Einstein Curious Car Zen Oball. Toto žiarivé autíčko má svetlá a flexibilný rám, ktorý dieťaťu umožní ľahko uchopiť a kotúľať túto farebnú hračku. Vďaka videám a knihám môže zebra Zen od Baby Einstein pomôcť bábätku objavovať nové pohľady, zvuky alebo sa zapájať do hier. Keď dieťa tlačí auto, rozsvietia sa farebné svetlá kupoly, aby odmenili dieťa a podporili pochopenie príčin a následkov! Ohybný rám pomáha podporovať rozvoj jemnej motoriky, keď deti vo veku od 3 mesiacov hračku uchopia a zatrasú ňou. Táto ľahká hračka je ideálna pri hre na brušku, hru v sede alebo objavovanie na cestách a je skvelým darčekom pre malého chlapca alebo dievča. Utierajte vlhkou handričkou.

Vlastnosti:

  • Autíčko a hrkálka Baby Einstein Curious Car Zen Oball je flexibilná hračka, ktorá odmeňuje objavovanie dieťaťa svetielkami, hrkálkami a pútavou, flexibilnou textúrou.
  • Ľahký, ohybný rám dieťatko ľahko uchopí a zatrasie ním, čím podporuje rozvoj jemnej motoriky.
  • Keď dieťa kotúľa alebo trasie autom, stredová kupola sa rozsvieti, aby odmenila skúmanie dieťaťa a podporila pochopenie príčin a následkov. Farebné hrkajúce korálky zapájajú zmysly.
  • Obsahuje zebru Zen z kníh a predstavení Baby Einstein. Ideálna pri hre na brušku, v sede alebo na cestách. Vďaka kompaktným rozmerom sa hračka zmestí do väčšiny tašiek na plienky.
  • Utierajte vlhkou handričkou. Určené pre dojčatá vo veku 3+ mesiacov.

Rozmery (V x Š x D): 8,74 × 11,86 × 9­,58 cm

Značka:
Oball
Vek
od 3. mesiaca
Materiál
plast