NUTRILON Mlieko batoľacie 4 Advanced 6x 1000 g, 24+

Kód produktu: F176492 Dodávateľský kód: 188126

Skladom

Bežná cena

119,94 €

Zľavnená cena

103,99 €
Cena za 1 kg: 17,33 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

NUTRILON Mlieko batoľacie 4 Advanced 6x 1000 g, 24+

Značka:

Nutrilon batoľacie mlieka – ďalší krok na podporu imunity* (*Nutrilon 3–5 obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému)

Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 4 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA . Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP **, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity a tiež vápnik*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom baleniu duo balenia! Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás.

NUTRILON 4 ADVANCED batoľacie mlieko od ukončeného 24. mesiaca obsahuje: HMO 3´GL a zmes oligosacharidov GOS/FOS Živiny na podporu imunitného systému (Vitamíny C a D)

  • vitamíny C a D* prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému

Omega-3 (DHA) Vápnik

  • Vápnik* je potrebný A1pre normálny rast a vývoj kostí u detí

BEZ PALMOVÉHO OLEJA

**LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

ĎALŠÍ KROK NA PODPORU IMUNITY* Začiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie a my veríme, že každá skúsenosť v ich živote im pomáha budovať odolnosť. Predstavujeme vám našu najnovšiu inováciu, Nutrilon Advanced, špeciálne vyvinutý na podporu imunitného systému a normálneho vývoja vášho dieťaťa*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovou obalu duo balenia!

Prečo si vybrať batoľacie mlieko Nutrilon? Medzi hlavné výhody mliečok Nutrilon patria:

  • HMO 3´GL: Oligosacharid materského mlieka 3´galaktozyllak­tóza, ktorú přináša náš unikátny proces
  • PREBIOTIKÁ GOS/FOS: napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku
  • ŽIVINY PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D* prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
  • VÁPNIK: Vápnik* potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
  • BEZ PALMOVÉHO OLEJA

**LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

Vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. Vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.

Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP**, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllak­tóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity* a vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí*. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom obale duo balenia!

*Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u dětí. **LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

Expert na výživu v ranom veku Nutricia má viac ako 120 rokov skúseností s výživou detí. S našim tímom päťsto vedcov a odborníkov sme už 50 rokov nadšenými priekopníkmi vo výskume vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Prečo dôverovať značke Nutrilon? Batoľacie mlieka Nutrilon sú vyvinuté na základe výskumu výživy detí. Už viac než 50 rokov sa náš tím päťsto vedcov a odborníkov venuje výskumu vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Príbeh Nutrilonu začína v prírode Mlieka Nutrilon vyrábame z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Vďaka inovatívnym technológiám uchovávame to najlepšie z prírody. Naše mlieko obsahuje iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí. Základom mlieka Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme v najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Aby bábätko dostávalo to najlepšie od samého začiatku, neustále vylepšujeme našu receptúru. Snažíme sa, aby boli naše produkty najvyššej kvality, priateľské k prírode a hlavne jednoduché na použitie.

O SPOLEČNOSTI DANONE

Spoločnosť Nutricia je už od roku 1896 priekopníkom v oblasti nutričných riešení s cieľom pomáhať zlepšovať život svojich zákazníkov a umožniť im prežívať plnohodnotne každý deň. Za filozofiou a úspechom stojí dlhoročný výskum a inovácie. Vďaka svojmu portfóliu sprevádzajú výrobky spoločnosti Nutricia človeka celým jeho životom. Nutricia podporuje zdravý rast a vývoj už počas prvých 1000 dní života a ponúka riešenia v niektorých zdravotných výzvach – pre predčasne narodené deti, pri potravinových alergiách, pri vzácnych metabolických poruchách, v dobe chronickej choroby ako je krehkosť seniorov, onkologické ochorenia, apod.

Od roku 2007 je spoločnosť Nutricia súčasťou skupiny Danone a prispieva k náplni celosvetovej vízie „One Planet. One Health“. Produkty spoločnosti Nutricia sú na slovenskom trhu dostupné už viac ako 20 rokov, reprezentované značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Dôležité upozornenie: Výrobok je určený na výživu malých detí od ukončeného 24. mesiaca. Nutrilon 4 Advanced má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka. Je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu aj uvedených odporúčaní. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Mliečna výživa pre malé deti v prášku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Podporujeme odporúčanie WHO – plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Zloženie: Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/mal­todextrín, galaktooligosacha­ridy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvát­kovej bielkoviny (z mléka/z mli­eka),rostlinné/ras­tlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slneč­nicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacha­ridy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horeč­natý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horeč­natý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinoč­natý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pan­totenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/ni­kotínamid, riboflavin/ri­boflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová/pteroyl­monoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fy­tomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/ky­anokobalamín. Složení se vztahuje / zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.