Loading
Loading

NUTRILON 1 ProExpert Colics 400g - dojčenské mlieko

NUTRILON 1 ProExpert Colics 400g - dojčenské mlieko

nedostupné
Cena 11,49 €

Kód: F000060 , Dodávateľský kód: 30649 , EAN: 8712400806497 , Značka: Nutrilon

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

NUTRILON 1 ProExpert Colics 400g - dojčenské mlieko

Obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes GOS, Anti-Colics. Pomáha pri dojčenských kolikách

Nutrilon 1 Anti-Colics je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri dojčenských kolikách. Nutrilon 1 Anti-Colics je správnou voľbou dojčenského mlieka, pokiaľ Vaše dieťa trpí dojčenskou kolikou a jeho plač je neutíšiteľný. Nutrilon Anti-Colics obsahuje špeciálne upravené srvátkové bielkoviny (tzv. čiastočne hydrolyzované) a znížené množstvo laktózy. Vďaka tomu Nutrilon Anti-Colics poskytuje Vášmu dieťaťu úľavu od príznakov dojčenských kolík a pomáha odstrániť príčiny jeho plaču. Nutrilon 1 Anti-Colics taktiež obsahuje unikátnu zmes prebiotík scGOS/lcFOS (9:1) inšpirovanú materským mliekom. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Dôležité upozornenie:

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Nutrilon 1 Anti-Colics je možné používať len pod kontrolou lekára. Nutrilon 1 Anti-Colics je výživovo kompletná počiatočná mliečna výživa v prášku, ktorá je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia do obdobia zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu aj uvedené odporúčania. Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Zloženie:

Koncentrát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje, sušený glukózový sirup, škrob, galaktooligosacha­ridy (z mlieka) 8 %, laktóza (z mlieka), fruktooligosacha­ridy 0,6 %, dihydrogénfos­forečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, chlorid sodný, L-tyrozín, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorban sodný, inozitol, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná sol´ uridín 5´- monofosfátu, cytidín 5´- monofosfát, DL--tokoferylacetát, adenozín 5´- monofosfát, sodná sol´ inozín 5´- monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, sodná sol´ guanozín 5´- monofosfátu, D-pantotenát vápenatý, sójový lecitín, D-biotín, kyselina pteroylmonoglu­támová (kyselina listová), síran meďnatý, retinylpalmitát, DL- -tokoferol, riboflavín, tiamínhydrochlorid, cholekalciferol, pyrodoxínhydrochlo­rid, síran mangánatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. GOS/FOS (galakto-/ fruktooligosacha­ridy) = 0,8 g/100 ml dojčenského mlieka.

Návod na prípravu výživy:

  • Dôkladne si umyte ruky a vysterilizujte všetko náčinie, ktoré budete používať.
  • Čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá prevarte a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi
  • 30 minút na približne 40 °C. 3. Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu. 4. Do vody pridajte zodpovedajúce množstvo prášku pomocou priloženej odmerky. Vždy používajte priloženú odmerku.
  • Prášok v odmerke nestláčajte. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky. 5. Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), kým sa všetok prášok rozpustí.
  • Snímte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom. Je možné, že cumlík dojčenskej fľaše bude potrebovať väčší otvor v porovnaní s bežným mliekom. 6. Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku ihneď podávajte.

Ako pripraviť Nutrilon:

Dôležité rady:

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.

Uchovávanie:

Po každom použití plechovku vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ju na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do plechovky. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Odporúčané dávkovanie (pokiaľ detský lekár neurčí inak)

Denná potreba mliečnej výživy:

Vek dojčaťa, Váha, Počet dávok na deň, Odporúčané množstvo na deň

0 – 2 týždne, < 3,5 kg, 6, 600 ml

2 – 8 týždňov, 3,5 – 4,5 kg, 6, 670 ml

2 mesiace, 4,5 – 5,5 kg, 5, 840 ml

3 – 4 mesiace, 5,5 – 7 kg, 5, 1000 ml

5 – 6 mesiacou, > 7 kg, 5, 1200 ml

*pri zavádzaní prvých nemliečnych príkrmov sa riaďte odporúčaním lekára

Príprava jedné dávky:

Veľkosť 1 mliečnej dávky, Množstvo pridanej vody, Počet odmeriek

100 ml, 90 ml, 3

133 ml, 120 ml, 4

166 ml, 150 ml, 5

200 ml, 180 ml, 6

233 ml, 210 ml, 7

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader