NUK Prostriedok umývací EKO 500 ml

Kód produktu: F161961 Dodávateľský kód: 10751422
Nuk

Bežná cena

5,39 €
Cena za 100 ml: 1,08 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

NUK Prostriedok umývací EKO 500 ml

Značka:

Pre šetrné a bezpečné umývanie dojčenských fliaš a cumlíkov, teraz ešte efektívnejšie. Vďaka sile enzýmov umývací prostriedok spoľahlivo odstraňuje zvyšky mlieka, dojčenskej výživy, kaše a džúsu.

Zloženie založené na prírodnej báze, biologicky odbúrateľné, bez parfumácie a farbív.

Bez zvyšku sa opláchne, pH neutrálne, dermatologicky testované.

Fľaša je vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu s novým uzáverom pre jednoduchšie použitie jednou rukou. Umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK: odstraňuje aj odolné zvyšky mlieka a pyré a nezanecháva žiadne stopy.

Pretože vieme, čo rodičia potrebujú, vyvinuli sme umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK, ktorý efektívne čistí a je úplne bezpečný pre deti. Po umytí je všetko čisté a bez zvyškov umývacieho prostriedku. Umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK vás zaujme tým, že nemá žiadnu vôňu. Neobsahuje farbivá. Je vysoko účinný. Neutrálne pH a hypoalergénne. Pretože sa spoliehame na silu prírody. S enzýmami, ktoré sú obzvlášť účinné pri rozpúšťaní zvyškov mlieka, džúsu a vďaka novému zloženiu dokonca aj zvyškov pyré.

Výsledkom je náš najlepší umývací prostriedok na fľaše a cumlíky NUK vôbec. Vďaka bezpečnému zloženiu čistí dokonale a efektívne. Preto je ideálny na umývanie dojčenského riadu, ako sú fľaštičky, cumlíky, hrnčeky, tanieriky, ale aj príslušenstvo na dojčenie a umývateľné hračky.

Značka:
Nuk
BIO/ECO
áno