NUK Odsávačka materského mlieka elektrická Luna

Kód produktu: F004153 Dodávateľský kód: 10749082
Nuk

Bežná cena

104,99 €

Zľavnená cena

89,24 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

NUK Odsávačka materského mlieka elektrická Luna

Značka:

NUK odsávačka materského mlieka elektrická Luna, dvojfázový rytmus, premenná sacia sila, mäkký silikónový vankúš.

Charakteristika:

  • efektívna: ľahko ovládateľný dvojfázový rytmus – 1. fáza stimuluje tok mlieka a 2. fáza mlieko odsáva
  • jemná: nastaviteľná pre maximálne pohodlie
  • mäkká: veľmi mäkký štruktúrovaný silikónový vankúš optimálne padne a príjemne masíruje prsník
  • flexibilná: napájanie batérií alebo zo siete. Adaptér na cesty po celom svete je súčasťou balenia
  • obsahuje silikónovou cumlík s antikolikovým Air Systémom NUK First Choice + pre vek od 0 do 6 mesiacov, viečko, podstavec a nádobku na materské mlieko NUK

Materské mlieko je tou najlepšou a najprirodzenejšou stravou dojčiat. Či už nemôžete, alebo nechcete dojčiť, je odsávanie materského mlieka užitočnú alternatívou, aby vaše dieťa neprišlo o najcennejšie stravu, ktorú môže mať. NUK prsný pumpa Luna je malá, ľahká a ľahko ovládateľná – presne podľa potrieb moderných matiek.

Efektívne:

Elektrický dvojfázový rytmus simuluje prirodzený rytmus detského sania pre dokonalé pôsobenie na odsávanie mlieka. Počas prvej fázy stimuluje tok mlieka krátkymi sacími intervaly. V druhej fáze pomalší, ale intenzívnejšie rytmus maximalizuje tok odsávaného mlieka. Kombináciou oboch krokov je možné za kratší čas odsať viac mlieka.

Jemná:

Mäkký silikónový vankúš dokonale zodpovedá krivkám prsníka a štruktúrovaný povrch masíruje kožu a jemne stimuluje tok mlieka. Silu odsávanie možno nastaviť – pre väčšie pohodlie a pocit jemnosti aj pri pravidelnom odsávanie.

Bez námahy:

NUK elektrická prsná pumpa Luna je malá a možno ju ľahko ovládať jednou rukou – tým dokonale spĺňa potreby moderných matiek.

Praktická:

Po použití sa NUK Luna veľmi ľahko rozkladá a čistí. Možno ju napájať batériami alebo zo siete. Sieťový adaptér je súčasťou balenia.

Súčasťou sady je aj nádobka na materské mlieko NUK.

Odsaté mlieko tečie priamo do nádobky, ktorá je vyrobená z polypropylénu odolného voči vysokým teplotám. Nádobka je vhodná ako pre skladovanie a zamrazenie, tak pre ohrievanie, a dokonca aj kŕmenie.

Príslušenstvo NUK elektrické prsné pumpy Luna tvorí skrutkovacie krúžok, viečko a podstavec, ďalej sieťový adaptér a medzinárodné zástrčka pre prípad cesty do zahraničia.

Upozornenie:

NUK elektrická prsná pumpa Luna sa dodáva so zástrčkou CEE 7/16 Europlug.

Značka:
Nuk
Vlastnosti
elektrická