NIVEA Sun Intenzívny spray na opaľovanie OF20

NIVEA Sun Intenzívny spray na opaľovanie OF20

skladom
Bežná cena: 11,89 €
akčná cena: 10,59 €

Kód: nivea38601 , EAN: 7319470012127

NIVEA Sun Intenzívny spray na opaľovanie OF20

Nivea Sun Intenzívny spray na opaľovanie Protect & Bronze zaistí intenzívnejšie zhnednutie pokožky a spoľahlivú ochranu pred slnečnými lúčmi.

Obsahuje zloženie s prírodnými rastlinnými výťažkami, ktoré pokožke aktivujú tvorbu vlastného melanínu, a tým dochádza k intenzívnejšiemu zhnednutii pokožky. Melanín sa nachádza prirodzene v našom tele, spôsobuje zhnednutie pokožky a chráni ju pred slnkom. Vysoko účinný systém UVA a UVB filtrov poskytuje okamžitú ochranu pred spálením. Extra ľahké, nemastné a vodeodolné zloženie sa ihneď vstrebáva a hydratuje. Neobsahuje samoopaľovacie látky. Vyvážený pomer UVA a UVB filtrov je v súlade s odporúčaním EÚ.

Pred použitím pretrepte! Naneste v dostatočnom množstve na pokožku pred slnením. Nestriekajte do očí! Aplikáciu počas dňa pravidelne opakujte, najmä po plávaní alebo zotretí uterákom. Doba pôsobenia sa opakovanou aplikáciou nepredlžuje. Nechajte dôkladne vstrebať. Vyhnite sa priamemu kontaktu s oblečením a tvrdými povrchmi, môže zanechať stopy. Vyvarujte sa nadmernému pôsobeniu priameho poludňajšieho slnka (11 – 15 hod). Chráňte sa pred slnečným žiarením oblečením, pokrývkou hlavy a slnečnými okuliarmi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader