NIVEA Mlieko detské na opaľovanie Ultra Protect&Play OF50+ 150 ml

Kód produktu: F176593 Dodávateľský kód: 85833

Bežná cena

15,59 €

Zľavnená cena

13,99 €
Cena za 100 ml: 9,33 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

NIVEA Mlieko detské na opaľovanie Ultra Protect&Play OF50+ 150 ml

Značka:

Na pláži, pri bazéne, na detskom ihrisku, ale napríklad aj pri rodinnom výlete na bicykloch. Tu všade sa môžete spoľahnúť na okamžitú ochranu pred UVA a UVB žiarením. Toto detské mlieko na opaľovanie je až 3-krát dlhšie vodeodolné oproti štandardným vodeodolným prípravkom.

Ustojí detské hrátky na piesku, vo vode a je vysoko odolné aj voči detskému potu. A ochranný faktor 50+? Nutnosť, ak chcete svojho potomka skutočne účinne chrániť pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Navyše obsahuje prírodný mandľový olej, ktorý sa stará o detskú pokožku.

Detské mlieko na opaľovanie od NIVEA neobsahuje UV filtre octinoxate, oxybenzone, octocrylene ani mikroplasty. Jeho zloženie je zo 76% biologicky odbúrateľné a tuba aj viečko sú z 50% vyrobené z recyklovateľného plastu. Ideálny parťák na leto k vode: NlVEA SUN detské mlieko na opaľovanie Ultra Protect & Play OF 50+.

Zloženie:

Aqua, Glycerín, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Butyl Metoxydibenzo­ylmethane, Cocoglycerides, Bis-Etylhexyloxyphenol Metoxyphenyl Triazine, Etylhexyl Salicylate, Titanium Dioxide (nano), Butyl l Benzoát, Hydrogenated Rapeseed Oil, Dietylamín Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoát, Ethylhexyl Triazone, Silica Dimetyl Silylate, Phenylbenzimidazol Sulfonic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Celulóza Gum, Cellulóza Gum, Cellulóza Gum, , Sodium Stearoyl Glutamate, Trisodium EDTA, Dimethicone, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Parfém

Značka:
Nivea
BIO/ECO
nie
Slenečný faktor
SPF 50