NIVEA Baby Soft & Cream (63 ks) - vlhčené obrúsky

Kód produktu: nivea5982 Dodávateľský kód: 86244

Bežná cena

3,13 €

Zľavnená cena

1,69 €
Cena za 1 ks: 0,03 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

NIVEA Baby Soft & Cream (63 ks) - vlhčené obrúsky

Značka:

Jemná, ale dôkladná starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Základ obrúskov tvorí prírodná bavlna, takže sú jemné aj k poškodenej (zaparenej) koži zadočku.

Vlastnosti:

  • veľmi jemne čistí detskú pokožku
  • upokojuje citlivú pokožku
  • rešpektuje prirodzenú pH rovnováhu pokožky
  • znášanlivosť pokožky dermatologicky a klinicky schválená

Zloženie:

aloe vera – na upokojenie podráždenia citlivej detskej pokožky

Detailné informácie:

Nivea Baby vlhčené obrúsky sú napustené jemným ošetrujúcim mliekom s obsahom oleja z nechtíka lekárskeho. Citlivú detskú pokožku tak jemne, šetrne a dôkladne čistí a okamžite ju upokojujú. Štruktúra s jemnými mikrohubkami obohatená prírodnou bavlnou je k pokožke zadočku maximálne jemná, ale zároveň ju dôkladne čistí. Obrúsky neobsahujú alkohol, umelé farbivá ani mydlo. Tieto obrúsky Nivea boli vyvinuté v spolupráci s pediatrami a detskými dermatológmi. Produkt je klinicky aj dermatologicky testovaný a schválený.

Rad Nivea Baby je hypoalergénny.

O značke Nivea:

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Na jej začiatku stál farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Ten nebol prínosom len v oblasti medicíny, ale aj v oblasti kozmetiky. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

Názov značky vychádza z latinského pomenovania pre sneh. Dr. Troplowitz sa inšpiroval práve čistou bielou farbou, ktorú premietol do svojich výrobkov. Kozmetika Nivea sa od začiatku snažila vytvárať kvalitné a cenovo dostupné produkty, starajúce sa o pokožku. V tejto tradícii stále úspešne pokračuje. Na trh prináša širokú škálu výrobkov vysokej kvality. V jej portfóliu nájdeme pleťové krémy, telové mlieka, dezodoranty, ale aj mnoho ďalších výrobkov vhodných pre všetky typy pleti.

Značka:
Nivea
BIO/ECO
nie
Veľkosť balenia
63 ks