NAPPYNAT Mini 26ks (2-6kg) – jednorazové bio plienky

NAPPYNAT Mini 26ks (2-6kg)  – jednorazové bio plienky

NAPPYNAT Mini 26ks (2-6kg) – jednorazové bio plienky

skladom

cena: 9,45 €

Kód: F022301 , EAN: 8052204610082

NAPPYNAT Mini 26ks (2–6kg) – jednorazové bio plienky

Popis:

Jednorazové, dermatologicky a ekologicky šetrné plienky.

Okrem lepiacich pásikov je plienka vyrobená z biologicky odbúrateľných zdrojov. Plienky sú dobre znášané deťmi s citlivou pokožkou či trpiacimi ekzémami, pôsobí preventívne proti zapareninám.

Plienky sú vyrobené výhradne z rastlinných materiálov, neobsahujú žiadne chemické látky. Vonkajší plášť je tvorený bio fóliou z kukuričného škrobu. Savé jadro je tvorené zmesou biologicky odbúrateľnej celulózy a absorpčného gélu. Absorpčná gél je rastlinného pôvodu a vďaka tomu sú plienky Nappynat úplne výnimočné.

Každá jednotlivá surovina použitá na výrobu plienok bola testovaná ako hypoalergénna – plienky Nappynat nespôsobujú žiadne alergie ani iné reakcie pri kontakte s pokožkou.

Majú certifikáciu „VEGAN OK“, tzn., že neobsahujú živočíšne zložky alebo zložky z nich odvodené. Neobsahujú geneticky modifikované produkty (GMO).

Použitý materiál na vnútornej strane plienky je čistý, prírodný, antibakteriálny a udržuje prirodzenú rovnováhu pokožky bez potreby krémov a iných chemických látok. Plienky sú perfektne priedušné a bránia zapareniu.

Obal plienok je vyrobený zo 100% biodegradabilných materiálov a je kompostovateľný, možno ho použiť ako vrecko na biologický odpad.

Krajina pôvodu: Taliansko.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader