MUUMI Baby Pants 5 Maxi+ 10-15 kg (114 ks), mesačné balenie nohavičkových eko plienok

Kód produktu: F115877 Dodávateľský kód: 59690-3
  • Velikost:

Skladom

Bežná cena

71,39 €
Cena za 1 ks: 0,63 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

MUUMI Baby Pants 5 Maxi+ 10-15 kg (114 ks), mesačné balenie nohavičkových eko plienok

Značka:

Plienkové eko nohavičky Muumi Baby Pants sú určené pre aktívne deti, ktoré sa už učia chodiť. Sú mimoriadne savé a vďaka elastickému materiálu dokonale držia aj pri zvýšenom pohybe, takže poskytujú 100 % ochranu proti pretečeniu. Ľahko sa obliekajú a rovnako ľahko sa po rozopnutí vyzliekajú. Priedušný materiál z čistých a mäkkých rastlinných vlákien udržiava pokožku dieťaťa suchú a zdravú počas dňa aj noci. Plienky sú hypoalergénne, vyrobené z čistej celulózy pochádzajúcej z fínskych lesov a majú certifikát FSC. Ten sa bieli iba kyslíkom, takže plienky sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

  • Bez parfumácie a bielenia chlórom
  • Priedušné a savé
  • 100% ochrana proti pretečeniu

Šetrné k pokožke Naše plienky neobsahujú žiadne pridané chemikálie, ako je chlór, parfumy alebo glyfosát, ktoré by mohli podráždiť citlivú detskú pokožku. Plienky Muumi Baby Pants sú vyvinuté v spolupráci s Fínskou alergologickou, dermatologickou a astmatologickou federaciou a sú tiež dermatologicky testované.

Z hebkej BIO celulózy s certifikátom FSC Vyrobené len z čistých a jemných rastlinných vlákien, ktoré chránia citlivú detskú pokožku pred podráždením a odvádzajú vlhkosť z detskej pokožky. Pokožka zostáva suchá a jemná počas dňa aj noci.

100% bez chlóru Hlavným absorpčným materiálom v našich plienkach je čistá celulóza pochádzajúca z fínskych lesov a s certifikátom FSC. Je bielená iba kyslíkom, takže plienky sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku.

Extrémne spoľahlivé Plienky Muumi Baby Pants, ktoré sú krásne mäkké a šetrné k pokožke, dokážu splniť aj tie najnáročnejšie potreby. Vďaka elastickému materiálu dokonale držia aj pri zvýšenom pohybe a poskytujú 100 % ochranu pred pretečením.

Distribútor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, www.healthfactory.cz, info@healthfactory.cz.

Značka:
Muumi
Veľkosť
veľ. 6 (15+ kg)
BIO/ECO
nie
Veľkosť balenia
114 ks