MOLTEX Pure & Nature EKO vlhčené obrúsky na báze vody (60 ks)

Kód produktu: F137514 Dodávateľský kód: 370

Skladom

Bežná cena

3,13 €

Zľavnená cena

2,98 €
Cena za 1 ks: 0,05 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

MOLTEX Pure & Nature EKO vlhčené obrúsky na báze vody (60 ks)

Značka:

Radi doprajete vášmu bábätku to najlepšie? Potom určite stavte na vlhčené obrúsky Moltex Pure & Nature. Sú úplne prírodný, ľahko sa rozloží a obsahujú 99% čistej vody. Navyše sú bez parfumácie, takže perfektne sadnú aj citlivej detskej pokožke.

Nemecká značka Moltex Pure & Nature predstavuje nové vlhčené obrúsky, ktoré obsahujú 99% čistenej vody. To znamená vodu, z ktorej boli odstránené všetky chemikálie a nečistoty, ktoré by mohli spôsobovať alergie.

Pretože je pokožka bábätiek veľmi citlivá, môžu ju konvenčné obrúsky napustené najrôznejšími chemikáliami nepríjemne dráždiť. Obrúsky Moltex sú však ekologické a úplne prírodné. Vďaka tomu patrí medzi hypoalergénne kozmetické pomôcky, ktoré sa navyše v prírode oveľa ľahšie a rýchlejšie rozkladajú. Vlhčené obrúsky Moltex Pure & Nature neobsahujú žiadne parfumy, ktoré by mohli spôsobovať zapareniny či podráždenie detského zadočku. Nenájdete v nich ani žiadny alkohol a sú pH neutrálne. Predstavujú ideálnu voľbu pre mimininka už od narodenia.

Ak patríte medzi milovníkov prírody, iste nechcete planétu zahlcovať plastovým odpadom. Preto vás určite vás poteší, že balenie obsahuje o 63% menej plastu, než bežné vlhčené obrúsky. Navyše sú vyrobené v Nemecku, takže k vám neputujú cez pol sveta.

Obrúsky Moltex Pure & Nature sú samozrejme dermatologicky testované. Tiež sú certifikované PEFC, čo znamená, že pochádza z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom. Táto certifikácia potvrdzuje, že produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov. "

Zloženie:

Voda, benzoan sodný (potravinársky konzervant), citran sodný, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, glukonát sodný, kyselina citrónová.

Značka:
Moltex
BIO/ECO
áno
Veľkosť balenia
60 ks